Spor yaparken seçmeniz gereken kıyafetler!

0 Comments
spor yaparken seçilecek kıyafetler

Tüm yıl boyunca çok çalıştık,  dinlenmek istedik tatile  gittik yedik içtik eğlendik negatif enerjimizi boşalttık pozitif bir bedenle şehre döndük iyi bir yılı kapatmak üzereyiz  ama biraz fazlamız var kilolarımız. Motovasyonunuzu düşürmeye gerek yok  yeni yıl gelmeden fitness’a başlamak için mükemmel bir zaman…

Kaydol sonraki alışverişin için %80'e varan indirimleri kaçırma!

Signup now and receive an email once I publish new content.

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Fitness salonlarına gidip spor yaptıktan sonra su gibi terleyip, yapış yapış bir ten, kokuşmuş giyisiler ve ter kokan bedenler çok da ilham verici görünmüyor. 2017 yılında hedeflerinize ulaşmada size yardımcı olacak en moda  egzersiz kıyafetlerini sizin için araştırdık.

Fitness moda şirketleri egzersiz  boyunca kuru ve rahat tutmak için   yeni tip kumaş ürettti. Şampiyon Çift Kuru Mutlak Tayt vücudunuzdan nemi almaya yardımcı olur. Fitilleri özel bir kumaştan yapılmış ve Nike Dri-Fit Koşu Şort da serin ve kuru cildinizi korumak için örgü delikleri sahiptir. Ayrıca Nike Dri-Fit Çorap ile kabarcıklar ve rahatsızlığı azaltmak için kuru ayaklarınızı tutabilirsiniz. Son olarak Nike alışverişleriniz için Web sitemiz üzerindeki Nike özel sayfasında Nike indirim kodu ve kampanyalarına ulaşabilirsiniz.

Birde Spor salonuna gittiğinde bunalıma girenler ve boğulacak gibi olanlara açık hava alternatifi var ama zaman kısıtlı hiç vaktim yok diyenlere gece koşularını öneriyoruz ve karanlık ortamda görünürlüğü artıran yansıtıcı malzemlerden üretilmiş  Puma Mobium Ride Nightcat ayakkabılar da mavi led ışığı bulunmakta ve yansıtıcılı Koşu ceket ile karanlıkta güvenle koşabilirsiniz. Aynı zamanda Web sitemiz üzerindeki Puma özel sayfasında Puma indirim kodu ve kampanyalarına ulaşabilirsiniz.

Bazen bir göl kenarında bazen ormanda kimi zamanda spor salonlarında yapacağınız yürüyüş, koşu, fitness, plates, yoga, traking gibi tüm spor giyisi ve ayakkabılarına Korayspor.com mağazasından, korayspordan kombin yapabilirsiniz. Son olarak Korayspor indirim kodu ve kampanyalar için mağaza özel sayfasına bakmanızı öneriyoruz.

 

Sponsored Ads