Kullanım Koşulları

Giriş
Bu Web Sitesi’nde yayınlanan bu Web Sitesi Standart Şart ve Koşulları, https://indirimkuponum.net/ adresindeki https://indirimkuponum.net/ adresindeki web sitemizi kullanımınızı yönetecektir.

Bu Şartlar tam olarak uygulanacak ve bu Web Sitesini kullanımınızı etkileyecektir. Bu web sitesini kullanarak, burada yazılan tüm şart ve koşulları kabul etmeyi kabul ettiniz. Bu Web Sitesi Standart Şartlar ve Koşullarından herhangi birine katılmıyorsanız, bu Web Sitesini kullanmamalısınız.

Kaydol sonraki alışverişin için %80'e varan indirimleri kaçırma!

Signup now and receive an email once I publish new content.

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bu siteyi kullanabilmek için 18 yaşından küçüklerin veya reşit olmayan kişilerin kullanılması yasaktır.

Fikri Mülkiyet Hakları
Sahip olduğunuz içerikten başka, bu Şartlar altında, https://indirimkuponum.net/ ve / veya lisans verenleri, bu Web Sitesinde yer alan tüm fikri mülkiyet haklarına ve malzemelerine sahiptir.

Bu web sitesinde bulunan materyali görüntüleme amacıyla sadece sınırlı bir lisans verilir.

Kısıtlamalar
Özellikle aşağıdakilerden kısıtlısınız:

Herhangi bir web sitesi materyalini başka bir medyada yayınlamak;
Herhangi bir Web sitesi materyalinin satılması, alt lisanslanması ve / veya başka şekilde ticarileştirilmesi;
herhangi bir Web sitesi materyalini kamuya açık olarak sergilemek ve / veya göstermek;
Bu Web Sitesini bu Web Sitesine zarar veren veya olabilecek herhangi bir şekilde kullanma;
bu Web Sitesini, bu Web Sitesine kullanıcı erişimini etkileyecek şekilde kullanmak;
Bu Web Sitesini yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere aykırı bir biçimde kullanmak veya herhangi bir şekilde Web Sitesine veya herhangi bir kişi veya işletme şirketine zarar verebilir;
Bu web sitesi ile ilgili herhangi bir veri madenciliği, veri toplama, veri çıkarma veya benzeri herhangi bir başka faaliyette bulunmak;
herhangi bir reklam veya pazarlama yapmak için bu Web Sitesini kullanmak.
Bu Web Sitesinin bazı bölümleri sizin tarafınızdan erişilmeksizin sınırlandırılmıştır ve https://indirimkuponum.net/ bu sitenin herhangi bir alanına, herhangi bir zamanda, mutlak takdir yetkisi dahilinde, sizin erişiminizi daha da kısıtlayabilir. Bu Web Sitesi için sahip olabileceğiniz kullanıcı kimliği ve şifre gizlidir ve ayrıca gizliliği de korumalısınız.

İçeriğiniz
Bu Web Sitesi Standart Şartlar ve Koşullarında, “İçeriğiniz”, bu Web Sitesinde göstermeyi seçtiğiniz herhangi bir ses, video metni, resim veya diğer materyalleri ifade eder. İçeriğinizi görüntüleyerek, tüm ortamlarda kullanmak, çoğaltmak, uyarlamak, yayınlamak, tercüme etmek ve dağıtmak için https://indirimkuponum.net/ münhasır olmayan, dünya çapında geri alınamaz, yan lisanslanabilir bir lisans verirsiniz.

İçeriğiniz sizin olmalı ve üçüncü tarafların haklarını istila etmemelidir. https://indirimkuponum.net/ adresinden herhangi bir zamanda bu İçeriğinizden herhangi birini haberdar etme hakkını saklı tutar.

Hiçbir garanti
Bu web sitesi, “olduğu gibi”, tüm hatalarla birlikte sunulmaktadır ve https://indirimkuponum.net/ bu Web Sitesine veya bu Web Sitesinde yer alan materyallere ilişkin hiçbir beyan veya garanti sunmamaktadır. Ayrıca, bu web sitesinde yer alan hiçbir şey size tavsiyede bulunarak yorumlanmayacaktır.

Sorumluluğun sınırlandırılması
Hiçbir koşulda, bu tür bir yükümlülüğün sözleşme kapsamında olup olmadığına bakılmaksızın, https://indirimkuponum.net/ adresinden veya memurlarından, müdürlerinden ve çalışanlarından hiçbiri bu Web Sitesini kullanmanızla bağlantılı olarak veya bunlarla ilgili olarak herhangi bir şekilde sorumlu tutulamaz. https://indirimkuponum.net/, memurları, müdürleri ve çalışanları da dahil olmak üzere, bu Web Sitesini kullanımınızdan kaynaklanan veya dolaylı olarak ortaya çıkan dolaylı, sonuçsal veya özel yükümlülüklerden sorumlu tutulamaz.

Tazminat
Https://indirimkuponum.net/ adresinde yer alan ve / veya tüm yükümlülükler, maliyetler, talepler, dava nedenleri, zararları ve masrafları ile ilgili herhangi bir hükmün ihlali ile ilgili olarak, bu Şartlar

Bölünebilirlik
Bu Şartların herhangi bir hükmünün, yürürlükteki herhangi bir yasa uyarınca geçersiz olduğu tespit edilirse, buradaki hükümler, buradaki geri kalan hükümleri etkilemeden silinir.

Şartların Değişimi
https://indirimkuponum.net/ adresinde bu Şartları herhangi bir zamanda uygun gördüğü şekilde değiştirebilir ve bu Web Sitesini kullanarak bu Şartları düzenli olarak gözden geçirmeniz beklenir.

atama
Https://indirimkuponum.net/ adresinde bu Şartlar altındaki hak ve / veya yükümlülüklerini herhangi bir bildirimde bulunmadan devretme, devretme ve taşerona verme izni vardır. Bununla birlikte, bu Şartlar kapsamındaki haklarınız ve / veya yükümlülüklerinizden herhangi birini atamanıza, devretmenize veya taşerona vermenize izin verilmez.

Tüm anlaşma
Bu Koşullar, https://indirimkuponum.net/ ile bu Web Sitesini kullanmanızla ilgili olarak yaptığınız sözleşmenin tamamını oluşturur ve önceki tüm sözleşmelerin ve mutabakatların yerine geçer.

Geçerli Kanun ve Yargı Yetkisi
Bu Hükümler, tr Eyaleti yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır ve herhangi bir ihtilafın çözümü için tr olarak yer alan eyalet ve federal mahkemelerin münhasır yargı yetkisine başvurunuz.