Black Friday 2020 İndirimleri ve İndirim Kodları

black friday indirimleri 2019Black Friday’e yönelik tüm indirimler, Tüm Black Friday markaları ve indirim kuponlarını buradan ücretsiz yayınlıyoruz. Black Friday indirim kodu ve Black Friday indirim kodu sayfası.

Black Friday İndirimleri Önce Çıkan Markalar

hepsiburada black friday 2019 indirimi Trendyol indirim kodu boyner black friday indirimi 2019
flo black friday indirimleri 2019 defacto black friday indirimleri 2019 koton black friday indirimleri 2019
nike black friday indirimi 2019 network black friday indirimi 2019 teknosa black friday indirimi 2019

Aktif Kuponlar

Şu anda 418 aktif kupon var

%40 Bershka Black Friday indirimi

26 Kasım saat 18:00’de online mağazada 27 Kasımda mağazalarda başlayacak olan Bershka Black Friday indirimi ile 2020-2021 sezon ürünlerinde net %40 indirimi sizleri bekliyor.

%20 Mango Black Friday indirimi

Kadınların başta olmak üzere beyler ve çocuklarında yakından takip ettiği moda mağazası Mango.com’da Black Friday özel 2020-2021 sezon ürünlerinde net %50 indirim için acele edin!

Kaydol sonraki alışverişin için %80'e varan indirimleri kaçırma!

Signup now and receive an email once I publish new content.

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

%20 Pull Bear Black Friday indirimi

Genç ve genç kalmayı tercih edenlerin markası Pull and Bear pantolon, kazak, mont kaban gibi 2020-2021 Sonbahar-Kış ürünlerinde Black Friday özel %20 indirim sizleri bekliyor.

%60 Lc Waikiki Muhteşem Cuma Kampanyası

Lc Waikiki online mağazasından Muhteşem Cuma kampanyasına özel yapacağınız kadın, erkek, ve çocuk ürünlerinde kampanyaya özel %60’a varan kaçırılmayacak indirim fırsatları sizleri bekliyor.

%30 Oysho Black Friday indirimi

25-30 Kasım arasında Oysho Black Friday indirimi ile 2020-2021 Sonbahar-Kış sezon ürünlerinde %30 indirim ile en rahat terlik, çorap, iç giyim, mont, tayt aradığın ne varsa sizleri bekliyor.

%40 Zara Black Friday Kampanyası

Zara online mağazasından Black Friday kampanyasına özel 2020-2021 sezon ürünlerinde net %40 indirim fırsatı ile kışlık mont, kaban, kazak, elbise, pantolon gibi eksiklerinizi uygun fiyata tamamlayın!

%70 a101 Efsane Cuma indirimi

Lider online süpermarketiniz a101.com’da gelenekselleşen Efsane Cuma indirimi ile gıdadan-kozmetiğe, anne&bebek ürünlerinden-deterjanlara, elektronik ürünlerden-küçük ev altelerine, modadan-ayakkabıya binlerce çeşit üründe %70’e varan indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%20 Romwe Black Friday İndirim Kuponu

Romwe online mağazasından Black Friday kampanyasına özel %80’e varan indirime ek 105$ ve üzeri alışverişlerinizde %20 indirim sunan kupon kodu.

%15 Romwe Black Friday İndirim Kuponu

Romwe online mağazasından Black Friday kampanyasına özel %80’e varan indirime ek 55$ alışverişinizde %15 indirim sunan kupon kodu.

%12 Romwe Black Friday İndirim Kuponu

Romwe online mağazasından Black Friday kampanyasına özel %80’e varan indirime ek 25$ ve üzeri alışverişlerinizde %12 indirim sunan kupon kodu.

%50 Özdilekteyim Efsane Cuma İndirimi

Özdilekteyim online mağazasından Efsane Cuma kampanyasına özel yapacağınız alışverişlerinizde %50’ye varan indirim fırsatları sizleri bekliyor.

Mucit Panda Black Friday Kampanyası

Mucit Panda online mağazasından Black Friday kampanyasına özel %50’ye varan indirim fırsatları sizleri bekliyor.

Myra Gold Black Friday Kampanyası

Myra Gold online mağazasından Black Friday kampanyasına özel alışverişlerinizde %20 indirim sizleri bekliyor.

%15 Kadın Modası Efsane Günler Kampanyası

Kadın Modası online mağazasından Efsane Günler Kampanyasına özel tüm indirimlere ek sepette %15 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%60 İsfanbul Black Friday Kampanyası

İsfanbul online mağazasından yapacağınız online rezervasyonlarınızda Black Friday kampanyasına özel %60’a varan indirim sizleri bekliyor.

250 TL İdemama Black Friday Kuponu

İdemama online mağazasından Black Friday kampanyasına özel ay sonuna kadar yapacağınız projelerde 250 TL indirim sunan kupon kodu.

Jua Home Black Friday Kampanyası

Jua Home online mağazasından Black Friday kampanyasına özel tüm ürünlerde %50 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%20 Sanal Mağaza İndirim Kodu-Black Friday

Black Friday kampanyasına özel Anker markalı ürünlerden yapacağınız alışverişlerinizde sepette %20 indirim sunan kupon kodu.

Modamerve Outlet Kampanyası-Black Friday

Modamerve online mağazasından Outlet kategorisinde Black Friday kampanyasına özel 39.90 TL’den başlayan fiyatlar sizleri bekliyor.

Modacruz Black Friday Kampanyası

Modacruz online mağazasından Black Friday kampanyasına özel yapacağınız alışverişlerinizde %90’a varan indirimler sizleri bekliyor.

%50 Sateen Black Friday Kampanyası

Sateen online mağazasından Black Friday kampanyasına özel yapacağınız alışverişlerinizde %50’ye varan kaçırılmayacak indirim fırsatları sizleri bekliyor.

Tchibo Black Friday Kampanyası

Tchibo online mağazasından Black Friday kampanyasına özel yapacağınız alışverişlerinizde %30’a varan kaçırılmayacak indirim fırsatları sizleri bekliyor.

Tantitoni Turuncu İndirim Kampanyası

Tantitoni online mağazasından Black Friday kampanyasına özel %45’e varan turuncu indirim günleri sizleri bekliyor.

20 TL Happy.com İndirim Kodu-Black Friday

Happy.com mağazasından Black Friday kampanyasına özel PG ürünlerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL indirim sunan kupon kodu.

%60+%70 Emel Pırlanta Muhteşem Kasım Kampanyası

Emel Pırlanta online mağazasından Muhteşem Kasım kampanyasına özel 1. üründe %60, 2. üründe %70 ve 3. ürün pırlantalı kolye hediye!

200 TL Morhipo indirimi (22-30 Kasım)

Black Friday Morhipo indirimlerinde en seçkin moda ürünlerinde %80’e varan indirime ek 22-30 Kasım arasında yapacağınız 1000 TL üzeri harcamanızı Maximum kart ile ödeyin 200 TL Maxipuan kazanın!

%70 Media Markt Şahane Cuma Kampanyası

Media Markt online mağazasından Şahane Cuma kampanyasına özel yapacağınız alışverişlerinizde %70’e varan indirim fırsatları sizleri bekliyor.

%30 Barçın Büyük İndirim Haftası-Black Friday

Barçın Spor online mağazasından Black Friday Büyük İndirim Haftasına özel %30 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%40 Chakra Efsane Cuma İndirimi

Chakra online mağazasından Efsane Günler İndirimine özel tüm alışverişlerinizde anında %40 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%50 Gratis Mor Fırsatlar Kampanyası

Gratis online mağazasından Mor Fırsatlar Kampanyasına özel 25-29 Kasım tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerinizde %50 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

1000 TL Bidolubaskı Süper Cuma Kampanyası

Bidolubaskı online mağazasından Süper Cuma kampanyasına özel yapacağınız alışverişlerinizde sepette 1000 TL’ye varan indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%15 Tatlı Meyve İndirim Kampanyası

Tatlı Meyve online mağazasından Vodafone müşterilerine özel 75 TL ve üzeri meyve-kek-çikolata-kurabiye-truffle alışverişlerinizde %15 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%15 Zaful İndirim Kuponu

Zaful online mağazasından yapacağınız alışverişlerinizde %15 indirim sunan kupon kodu.

%28 Zaful İndirim Kuponu

Zaful online mağazasından yapacağınız 30$ alışverişinizde 5$, 60$ alışverişinize 10$, 90$ alışverişinize 16$, 120$ alışverişinize 22$, 150$ alışverişinize ise 28$ indirim sunan kupon kodu.

%12 Zaful Black Friday İndirim Kuponu

Zaful online mağazasından 49$ ve üzeri alışverişlerinizde %8, 79$ ve üzeri alışverişlerinizde %10, 159$ ve üzeri alışverişlerinizde %12 indirim sunan kupon kodu.

Black Friday Nedir Kara Cuma Ne zaman?

Black Friday 2020 Ne Zaman?

2019 Black Friday 29 Kasım 2020 Cuma Günü başlayacak. Bu Yıl daha çok kullanıcı Black Friday indirimlerini bekliyor. Hal Böyle olunca indirimlerin bu sene en yüksek seviyeye ulaşması bekleniyor. 2020 Black Friday 27 Kasım 2020 tarihine denk geliyor.

Black Friday 2020 indirimleri :

Her marka ve sitenin farklı isimlerle kampanyaya katıldığı ülkemizde çeşitli marka ve sitelerde indirimler gerçekleşecek. Bu markalardan bazılarını isimleri ile beraber aşağıda görebilirsiniz.

Black Friday Nedir?

Black Friday ilk olarak Amerika da şukran gününden sonra gelen ilk cuma günü için kullanılıyor. İsminden de anlaşılacağı gibi Black Friday'in Türk milleti ile alakası yoktur. Globalleşen dünya ile birlikte bu tür günler daha çok ön plana gelmeye başladı. Çünkü 1932 yılından beri kutlanan bu gün daha yeni yeni gündeme geliyor. Peki ABD vatandaşlarına göre kutsal bir günden sonra gelen Cuma gününe neden Kara Cuma deniliyor?

black friday 2019 indirimleri

İlk olarak 1932 yılında noel alışverişinin başlangıcı olarak kabul edilen bu güne 1961'den sonra Kara Cuma olarak anılmaya başlanmış. Kara Cuma adını almasının sebebi Cuma günü marketler erkenden açılır ve gece geç saatlere kadar satışlara devam ederler. Bu böyle süre gelirken 1961'de Philadelpihia’da çok büyük bir yoğunluk olur, insanlar adım atamaz hale gelir ve trafik kilitlenir.  Trafik yüzünden araçlar hareket edemezken insanlar birbirini ezdiği o yıl cuma gününün Adı Kara Cuma olarak anılmaya başlanmış.

black-friday-indirimleri-Türkiye

İlk olarak ABD'de başlayan Black Friday'a daha sonra İngiltere ve Kanada'da katılmaya başlamıştır. Yalnız bu iki ülkenin Kara Cuması aynı gün değildir. Tüm Dünyada Black Friday'in kabul gördüğü Gün ABD'de kutlanan gündür. Özellikle Amerika'da Black Friday'de çok büyük oranlarda indirimler yapılır. Bazı ürünler maliyetinin bile altına satıldığı olur.  Son yıllarda ülkemizde de Black Friday indirimleri uygulanmaya başladı. Bunun adını gelen tepkiler üzerine bazı firmalar Efsane Cuma, Muhteşem Cuma farklı isimlerle kampanyaya katıldı.

kara-cuma-indirimleri-2019

Özellikle son yıllarda Hemen hemen tüm markalar Black Friday indirimlerini uyguluyor. Şukran günüymüş sonrası noelmiş veya noel alışverişi vs bizi ilgilendirmezken o gün yapılan indirim oranları bizi ilgilendiren asıl kısım.

Black Friday İndirimlerine ve Black Friday indirim kuponları bu sayfadan o güne kadar dakika dakika yayınlıyor olacağız.Her Sene daha çok markanın katılım gösterdiği Kara Cuma için Bu sene 27 Kasım 2020'da büyük indirimler sizi bekliyor. Tüm Kupon kodlarına bu sayfadan ulaşabileceksiniz.

Kara Cuma'da indirime giren ürünler neler?

Kara Cuma'da özellikle online mağazalar büyük indirimlere gidiyor. Moda sektörünün öncü firmalarının indirimleri birbiri ardına gelirken, Elektronik, Beyaz Eşya, Kozmetik, Ayakkabı, Çanta, Tekstil ve Oto malzemelerini çok uygun fiyatlar ile alabilirsiniz.