Novakid screenshot

Novakid İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Novakid indirim kodu ve Novakid indirim kuponu özel sayfasındasınız. Novakid kupon kodu ve Novakid hediye çekine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

https://www.novakid.com.tr/

rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 5/5 (Toplam: 1 Oy )
Loading..
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 5/5 (Toplam: 1 Oy )
Loading..

Aktif Kuponlar

Şu anda 4 aktif kupon var

Novakid’de 25dk Ders 42TL’den Başlayan Fiyatlarla.

4-12 yaş çocuklar için ingilizce öğrenme platformu olan Novakid; pedegog ve deneyimli öğretmenlerle hazırlanmış bireysel ders programını online olarak size ve çocuğunuza uygun olan saatlerde vererek farkını ortaya koyuyor. İngilizceyi çocuğunuza sevdirmek ve öğrenmesini sağlamak hiç bukadar kolay olmamıştı! Siz de çocuğunuzun biran önce yabancı dil öğrenmeye başlamasını istiyorsanız Novakid seviye 1-4 için 25 dk ders 42TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

Novakid ile Çocuklara Evden İngilizce Eğitim

Corona virüs ile tüm Dünya Ülkelerinde Pandemi ilan edilmesi ile Türkiye’de de okullar tatil edildi ve mebbur olmadıkça evden çıkmamayı öneren uzmanlar evde okul çağındaki çocuklar için hem eğlenceli hemde eğitici olacak kolay ve pratik İngilizce öğrenmenin adresi Novakid ile 5-12 yaş arası çocuklar için 42 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olmak için Tıjklayınız.

Novakid Online ingilizce Kursu Artık Türkiye’de

Birçok ülkede başarılı bir şekilde çocuklara İngilizce öğreten Novakid artık Türkiye’de

Kaydol sonraki alışverişin için büyük indirimleri kaçırma

Novakid ingilizce Eğitimde Özel Müfredat

4-12 yaş arası çocuklar için geliştirilmiş %100 İngilizce özel müfradat!

Kaçırdığınız Fırsatlar

Şu anda 1 süresi biten kupon var
%10

%10 Novakid indirim Kodu (Bize Özel)

Çocuklar için İngilizce öğrenme platformu online olarak ayağınıza getiren, uzman ,Pedegog ve deneyimli uzmanlarca hazırlanış %100 ingilizce dersler 42 TL’den başlayan fiyatlarla Novakid.com’da üstelik alacağınız 8, 10 ve 20 derslik paketlerde indirimkuponum.net kullanıcılarına özel %10 indirim kodu fırsatı sizleri bekliyor.

 

 

Yorum Yap