Metro Market screenshot

Metro Market İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Metro Market indirim kodu ve Metro Market indirim kuponu özel sayfasındasınız. Metro Market kupon kodu ve Metro Market hediye çeki bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

https://www.metro-tr.com

rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 5/5 (Toplam: 2 Oy )
Loading..
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 5/5 (Toplam: 2 Oy )
Loading..

Aktif Kuponlar

Şu anda 2 aktif kupon var

Metro Market Kampanyaları

“Çok al az öde” sloganı ile her hafta belirli bir üründe %50’ye varan indirimler ile kampanyalı satış düzenleyen ve ihtiyaçları konusunda müşterilerinin tercihlerine önem veren Metro market genelinde bu hafta hangi ürünlerin indirimde olduğunu görmek isterseniz Metro Market indirim Kataloğu‘na göz atabilirsiniz.Bunun dışında yine belirli tarihler arasında hediyeli ürünler veren markanın her hafta değişen ürün çeşitliliğini Metro aktüel ürünler kapsamında takip ederek de ihtiyaçlarınızı en uygun fiyata bulabilirsiniz. Binlerce ürün çeşitliliğinin arasında özel olarak satışa sunulan şaraplar, tek kullanımlık ürünler, ofis malzemeleri, elektronik ürünler, kitap, iş kıyafetleri gibi daha bir çok ürüne sahip olan Metro Market genelinde ne ararsanız var. Tüm ürünlerin toptan fiyatına satışa sunulduğu marka genelinde, Metro Market kataloglarına baktığınızda ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Aynı kaliteyi çok daha ucuza almak için paylaştığımız fırsatları takip etmeniz yeterli aslında.

25 TL

25 TL Metro Market Hediye Çeki

50 TL ve üzeri Gıda dışı Metro Market alışverişinize 25 TL Hediye çeki bir sonraki 100 TL üzeri Gıda dışı harcamanıza hazır!

Tüm Metro Market İndirim Kodları

Kaçırdığınız Fırsatlar

Şu anda 3 süresi biten kupon var

Metro Market Ocak Ayı indirimleri

Metro market ne arasan var dendiğinde ilk akla gelen toptancı marketi! Giyim, kırtasiye, elektronik,içki, ev gereçleri derken içinde bir ihtiyacı karşılarken akla bir başka ihtiyaç geldiğinde yine başka yere gitmenize gerek kalmaksızın rahatlıkla alışveriş yapabildiğiniz bir seçenek. Kahvaltılık ürünler kısmına ayrı özen gösteren Metro marketler soğuk muhafaza adilen bölüme girerken müşterilerine kendi firma yeleklerinden giyip ürünlere rahat bakmalarını sağlamakla güzel bir fark ortaya koyuyor! Metro market online sayfasından indirim kataloglarını inceleyebilir fırsatları kaçırmamış olursunuz.

Kaydol sonraki alışverişin için büyük indirimleri kaçırma

 
 
30 TL

30 TL Metro Market Bonus Kampanyası

Metro Marketlerden TEB Bonus Kredi kartları ile tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 TL değerinde Bonus kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken METRO yazıp 4616 yazıp SMS gönderebilirsiniz.

Metro Market Ramazan Paketleri

Gıda toptancınız Metro Markette Ramazan Bereketi bir başka yaşanıyor. Klasik paket 54,90 TL, Mega maket 94,90 TL, Lüks paket ise 123,90 TL’den oluşan paketleri incelemek için tıklayınız.

Tüm indirim Kodları ve indirim Kuponları

Metro Market indirim Kodu

Yorum Yap