Meal Box İndirim Kampanyası 40 TL
Store RSS

Meal box İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Meal box indirim kodu ve 1Meal box indirim kuponu özel sayfasındasınız. Mealbox İndirim kodu ve Mealbox indirim kuponuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

https://www.mealbox.com.tr/

rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 5/5 ( 1 Oy )
Loading..
Aktif Kuponlar
Currently 4 active coupons
Meal Box İndirim Kampanyası 40 TL

Meal Box abonelerine 40 TL değerindeki Balparmak bal hediye olarak gönderiliyor. Tek yapmanız gereken abone olmak. Tüm Meal Box indirim kodları... devamı ››

 
Süresi Biten Kuponlar
Şu anda süresi biten 0 kupon var

Üzgünüz, kupon bulunamadı

Gurme Ev Yemekleri Meal Box

--Meal Box Hakkında: Üç şehirli genç tarafından İstanbul’da kurulan Meal Box, yemek yapmayı bilmeyen, sevmeyen ya da çalışıp da evde yemek yapmak istemeyen kişiler için birbirinden lezzetli ve sağlık dolu yemekleri, evlere, işyerlerine servis ediyor. Öğrenci kesimin bile sıklıkla tercih ettiği bu lezzetli ve sağlıklı yemeklere mealbox.com.tr’den rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yemek yemeyi seven, farklı lezzetleri tatmak isteyen birçok kişi de hızlı İstanbul yaşamının getirdiği zorluklar yüzünden mealbox.com.tr’den yemek sipariş ederek sağlıklı ve lezzetli yemekler yemeyi tercih etmektedir.   Mealbox.com.tr’den online alışveriş yaptığınızda siparişlerinizi kendi belirlediğiniz adetlere göre verirken, istediğiniz saate göre de teslimini isteyebilirsiniz. Son dönemlerin sıklıkla tercih edilen, yemek kalitesinden ve lezzetlerinden hemen herkesin memnun olduğu Meal Box’ta altmış adet farklı lezzete ulaşabilirsiniz. Ünlü Şef Aybek Şurdum tariflerinden oluşturulan menülerden istediğinizi lezzeti tercih ederek sevdiklerinizle beraber tatma imkanına sahip olursunuz. Tamamıyla restoran kültürünü online mağazaya çeviren Meal Box, sağlıklı ve lezzetli yemekleri titizlikle hazırlanmış menüleri ile siz müşterilerine sunmaktadır. Hemen her damak tadına uyabilecek lezzetlere ulaşmak için Mealbox.com.tr sitesinden sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Meal Box, müşterilerine oldukça uygun fiyatlar sunmaktadır. Bu fiyatların üzerine sitemizi takip ederek kullanabileceğiniz güncel MealBox indirim kuponu ya da MealBox indirim kodu kullanarak en cazip fiyatlarla en güzel lezzetleri tadabilirsiniz. Ayrıca yine sitemizi takip ederek Meal Box %10-%25 para puan hediyesi ya da hafta sonu indirim kampanyasından faydalanabilirsiniz. En güncel Mealbox indirimlerini kaçırmamak için sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.meal box indirim kuponu Mealbox.com.tr online alışverişlerinizde ödemelerinizi kredi kartı ile kapıda ödeme gerçekleştirebilir, nakit banka kartı, kredi kartı ya da Set Card, Multinet, Ticket Restaurant ya da Sodexo ile yapabilirsiniz.   Eşsiz Meal Box lezzetlerini tatmak ve damak zevkinizi tatmin etmek için vereceğiniz siparişlerde daha fazla avantaj kazanmak ve ağız tadınızı iki katına çıkarmak için yapmanız gereken tek şey sitemizi takip ederek size özel Meal Box indirim kampanyalarını kaçırmamaktır.