Fırsat.me screenshot

Fırsat.me İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Firsat.me indirim kodu ve Firsat.me indirim kuponu özel sayfasındasınız. Firsat.me İndirim kodu ve Firsat.me indirim kuponuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

http://firsat.me/

rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 2.91/5 (Toplam: 47 Oy )
Loading..
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 2.91/5 (Toplam: 47 Oy )
Loading..

Aktif Kuponlar

Şu anda 19 aktif kupon var
%7

Firsat.me indirim Kodu %7 (Bize Özel)

Masaj, hamam, sauna, kahvaltı organizasyonları, Konser, tiyatro, gösteri etkinlik biletleri, otel ve konalama rezervasyonları gibi aradığınız tüm etkinliklerin adresi Fırsat.me.com’da  indirimkuponum.net kullanıcılarına özel alt limitsiz açılan kod %7 indirim kodu fırsatı sunar!

50 TL

Fırsat.me İndirim Kuponu 50 TL (Bize Özel)

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere etkinlik, konser ve gösteri biletleri, kahvaltı, havuz, masaj fırsatlarının en uygun adresi Fırsatme.com’da indirimkuponum.net kullanıcılarına özel 500 TL ve üzeri harcamanıza açılan kod 50 TL indirim sağlar.

Kaydol sonraki alışverişin için %80'e varan indirimleri kaçırma!

Signup now and receive an email once I publish new content.

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

%7

%7 Firsat.me indirim kodu

İstanbul Tema Park İstanbul, Legoland, Akvaryumlar, Hayvanatbahçeleri, piknik alanları, konser alanları, eğlence makanları, en nezih mekanlarda İstanbul manzaralık kahvaltı fırsatları, günü birlik geziler, hamamlar, masaj salonları, yüzme havuzları, plates- yoga eğitimi, eğlenmek adına ne ararsan tek adres Firsat.me alt limitsiz indiirmkuponum.net kullanıcılarına özel %7 Firsat.me indirim kodu fırsatı sizleri bekliyor.

20 TL

Fırsat.me İndirim Kuponu 20 TL (Bize Özel)

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere etkinlik, konser ve gösteri biletleri, kahvaltı, havuz, masaj fırsatlarının en uygun adresi Fırsatme.com’da indirimkuponum.net kullanıcılarına özel 150 TL ve üzeri harcamanıza açılan kod 20 TL indirim sağlar.

30 TL

Fırsat.me indirim kodu 30 TL (Bize Özel)

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere etkinlik, konser ve gösteri biletleri, kahvaltı, havuz, masaj fırsatlarının en uygun adresi Fırsatme.com’da indirimkuponum.net kullanıcılarına özel 250 TL ve üzeri harcamanıza açılan kod 30 TL indirim sağlar.

%7

%7 Firsat.me indirim Kodu

İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere açık yüzme havuzları, kahvaltı mekanları, eğlence mekanları, eğlence ve gösteri merkezleri olamk üzere birçok mekanda Fırsat.me ayrıcalıkları ve indirimkuponum.net kullanıcılarına özel açılan kod alt limitsiz %7 indirim sağlar.

50 TL

Firsat-me indirim Kodu 50 TL

Aradığın etkinlik yada fırsatın en karlı adresi Fırsat.me yapacağınız  500 TL ve üzeri harcamanıza indirimkuponum.net kullanıcılarına özel 50 TL Firsat-me indirim Kodu fırsatı sunuyor.

20 TL

Firsat-me indirim Kuponu 20 TL (Bize Özel)

Kahvaltı, havuz, masaj, spa, konser, tiyatro, etkinlik ve eğlence ne arasan indirimkuponum.net kullanıcılarına özel Fırsat Me’den yapacağınız 150 TL ve üzeri harcamaya açılan kod 20 TL indirim sağlar.

30 TL

Fırsat.me İndirim Kuponu 30 TL

Tüm restorant, konser, tiyatro, etkinlik, tatil ve gibi etkinlik hizmetlerinizde 250 TL ve üzerine 30 TL indirim fırsatı sunan kupon kodu sizleri bekliyor.

14

Fırsat Me 14 Şubat Sevgililer Günü Etkinlikleri

İster canlı müzikli en lüks mekanlarda romantik bir akşam yemeği, ister konser, sinema, tiyatro, dinleti, ister konaklamalı küçük bir aşk kaçamağı ne arasan Fırsat Me’de sizleri bekliyor. Üstelik açılan kod alt limitsiz %7 indirim sağlar.

30 TL

30 TL Firsat Me indirim Kodu

250 TL ve üzeri harcamanıza 30 TL indirim fırsatı sunar!

%40

%40 indirimli İstanbul Kahvaltı Fırsatları

İstanbul’da yer bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. En gözde mekanlarda %40’a varan indirim ve %7 indirim kodu avantajı Firsat.me’de sizleri bekliyor.

En uygun Fırsat Siteleri

Alışverişini avantaja çevirmek isteyenler için kahvaltıdan-spor salonlarına, masajdan-ingilizce kursuna en uygun Fırsat.me’de sizleri bekliyor.

Kaçırdığınız Fırsatlar

Şu anda 55 süresi biten kupon var
%50

Fırsat Me %50 Kahvaltı İndirimi

Evde kaldığımız bu günlerde farklı faaliyetler yapmayı özledik, rahat günler geldiğinde Fırsat Me sizlere en güzel restoranlarda en iyi kahvaltılar için  %50’ye varan indirimleri saklıyor! Güzel günlerde buluşmak dileğiyle!

20 TL

Fırsat Me 20 TL İndirim Kodu

Fırsat.Me, yaşadığınız şehre ait tüm fırsatlar, aktiviteler, geziler, etkinlikleri takip edebileceğiniz avantajlı bir adres! Fırsat.Me 150 TL ve üzeri alışverişlerinize 20 TL indirim sağlayan kod sizleri bekliyor!

%50

Fırsat Me %50 İndirim Kodu

Fırsat.Me, yaşadığınız şehre ait tüm fırsatlar, aktiviteler, geziler, etkinlikleri takip edebileceğiniz avantajlı bir adres! Şimdi Fırsat.Me’de 500 TL’ye 50 TL indirim kodu sizleri bekliyor!

20 TL

20 TL Firsat Me indirim Kuponu

En karlı fırsatları bir arada bulmanın yanı sıra açılan kod ile 150 TL harcamanıza 20 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Tüm Fırsat.me indirim kodları

%50

Fırsat.me Kahvaltı İndirimi %50

Türkiye’nin en çok tercih edilen bol seçenekli  fırsat sitelerinden Fırsat.me, ister yemek, ister konser, isterseniz tatil, gezi gibi zamanınıza uygun istediğiniz faaliyeti seçebilir kendinize güzel zaman ayırabilirsiniz. En sevdiğimiz kahvaltı keyfi için keyifli mekanlar ve uygun fiyatlarla zevke uygun seçenekler %50 indirimlerle sizleri bekliyor!

20 TL

Fırsat Me İndirim Kodu 20 TL

Günlük yaşam sırasında yoğun iş,ev, okul koşuşturmaları arasında tatil zamanlarımıza özel zevkli ve eğlenceli faaliyet bulma konusunda sıkıntı yaşıyoruz. Fırsat.Me tamda bunun için oluşturulmuş bir şehir fırsatları sitesi. Binlerce etkinlik konser,tatil,gezi,tiyatro gibi hafta sonları ya da diğer tatil zamanlarımızda yapabileceğimiz birbirinden güzel seçenekleri Fırsat.Me adresinden bulmamız mümkün! Şimdi Fırsat.Me’de150 TL ve üzeri alışverişlerinize 20 TL indirim sağlayan kodu sayfamızda bulabilirsiniz.

50 TL

Fırsat Me 50 TL indirim kuponu

Türkiye`nin en karlı fırsat sitesi Fırsat Me den yapacağınız 500 TL ve üzeri harcamanıza 50 TL indirim sağlar.

%7

%7 Firsat.me indirim Kodu (Bize Özel)

Kahvaltı fırsatları, masaj, sauna, oto kiralama, sinema, etkinlik gibi aradığın tüm fırsatlarda geçerli %7 Firsat.me indirim kodu fırsatı!

Çocuklar için Sömestr Etkinlikleri

Fırsat.me online mağazasında 2020 Karne tatilinde Çocuklar için kaçırılmayacak Sömestr Etkinlikleri için tıklayınız.

Tüm Fırsat.me indirim kuponları

2020

2020 İstanbul Yılbaşı Programları

Mega kent İstanbul’un 2020’nin ilk dakikarına girerken eğlence dolu yılbaşı programları ile dilersen Kumkapı, Taksim, Tarabya, Etiler, Ulus, Bakırköy, Ortaköy, Cihangir, Beyoğlu, Kadıköy, Maltepe, Kartal, Tuzla, Üsküdar, Beylikdüzü nerede ararsan ara en iyi fiyata 2020 İstanbul Yılbaşı Programları için Tıklayınız. Açılan indirim kodu sepette %7 indirim sunar!

Fırsat.me Black Friday indirim Kodu

Black Friday haftasında onlarca indirimlere ek olarak yapacağınız ödemelerde geçerli ekstra %7 Fırsat.me indirim kodu sizleri bekliyor!

%7

%7 Fırsat.me İndirim Kodu (Bize Özel)

Fırsat.me’den yapacağınız tüm harcamalarına anında %7 avantaj sağlayan Fırsat.me indirim Kodu!

%7

Fırsat.me Tiyatro Perdeleri %7 indirim Kodu ile Açılıyor

Tiyatro ve gösteri salonlarından yapacağınız bilet alımlarında ek olarak Fırsat.me %7 indirim kodu!

Fırsat.Me Hakkında:

2012'de faaliyetlerine başlayan fırsat me, müşterilerinin memnuniyetine göre hareket eden ve onlara önem veren bir oluşum. Oto kuaför, restoran, tiyatro, sinema, solaryum, cilt bakımı, konser, tatil otelleri, termal oteller, yurt içi turları gibi hizmetlere/etkinliklere fırsat me'nin online sitesinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında bize özel oluşturulan Fırsat me indirim kodu ve kuponları kullanmayı unutmayın. Böylelikle daha uygun fiyatlara daha özel ve özenli hizmetler alabilirsiniz. Çünkü fırsat me, kullanıcılarının gittikleri mekanlarda en iyi hizmeti almalarını sağlar.

Fırsat Me indirim Kodu Kullanımı

Keyifli vakit geçirmek için gittiğiniz sinemaya ya da tiyatroya daha az bilet ücreti ödediğinizi düşünün. Daha da keyifli olmanızı sağlar değil mi bu? İşte fırsat me size bu imkanı sağlıyor.
Hafta sonu kahvaltıları için de konserler için de daha uygun ücretler ödemenizi sağlayan fırsat me'nin online sitesini takip edin, avantajlı fiyatları kaçırmayın!

Fırsat me'nin, indirimkuponum.net kullanıcılarına sunduğu özel fırsat me indirim kuponu da kullanarak tüm fırsatlarda daha da kârlı çıkabilirsiniz. fırsat me sayesinde birçok ilde filmleri çok uyguna izleyebilirsiniz.

Fırsat Me'de Güncel Fırsatlar sizi bekliyor.
Birbirinden farklı hizmetleri, en popüler mekanlarda en iyi fiyat garantisi ile müşterilerine sunan fırsat me'nin sitesine girin ve keşfetmeye başlayın!

Kendinize yılbaşı ya da hafta sonu için plan yapın yahut iş çıkışı arkadaşlarınızla konsere gidin. fırsat me'nin sitesine girerek kendinize uygun planı yapabilirsiniz.
İş stresi ile yoğun bir hafta geçirdiniz; dinlenmek, kendinizi özel hissettirecek bir gün yaşamak istiyorsunuz ama sadece hafta sonu tatil planı yapmak da zor geliyorsa fırsat me'nin şehir otelleri fırsatlarına göz atmanızda fayda var.

Çünkü çok uygun fiyatlara, iki kişi konaklamalı, kahvaltı seçenekleri olan; lokasyonu, dizaynı, hizmeti iyi otellerde hayal ettiğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Bu sayede yeni haftaya daha dinç başlayabilirsiniz. Yoğun şehir hayatı ve iş temposunda plan yapmak da vakit alıyor. Etkinliklerle ilgili tüm web sitelerini dolaşmak gözünüzü korkutuyor olabilir. fırsat me; aradığınız tüm hizmetleri, etkinlikleri kendi sayfasına taşımış durumda.

Planınıza uygun kahvaltıyı, sinemayı, konseri buradan seçip ödemenizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Böylece hem vaktiniz hem de nakdiniz size kalır. Müşterilerinin uygun fiyata hizmet almasını sağlamaya çalışan fırsat me'de yapacağınız tüm işlemlerde "RapidSSL SHA256 CA-G3" 256 bit SSL sertifikası kullanılıyor. Bu sertifika sayesinde tüm işlemleriniz gizlilik içerisinde yapılır ve güvenlidir. Siteden alışveriş yaptığınızda ödemelerinizi, "3D Güvenli Ödeme" sistemi vasıtasıyla ya da BKM Express ile gerçekleştirirsiniz. Bu sayede kredi kartınız ile bir başkasının alışveriş yapması engellenmiş olur.

Fırsat me'nin sunduğu fırsatların yanı sıra indirimkuponum.net sayfamızdan sürekli güncellenen fırsat me indirim kuponu ve kampanyalarını da muhakkak takip edin. Bu şekilde fırsat me'nin online sitesinden yakalamış olduğunuz fırsatı daha da katlamış olursunuz. Fırsat me indirim kodu bize özel oluşturulduğu için başka bir sitede bulmanız çok zor.

Peki şehrinizdeki alışverişlerde, etkinliklerde kullanmak üzere fırsat me fırsat ve kampanyalarından nasıl faydalanacaksınız? Siteye üye olup fırsatın yanında bulunan "Hemen Al" butonuna tıklamanız kafi. Alışverişinizi, kredi kartınızı kullanarak 256 bit şifreleme sayesinde güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Cep telefonunuza ve e-mail adresinize gönderilen kupon kodu aracılığıyla fırsatı hemen kullanabilirsiniz. Dilerseniz sayfadaki "Fırsatlarım" kısmından da kupon kodlarını görüntüleyip çıktısını alabilirsiniz. Bu kuponun çıktısını ya da cep telefonunuza gönderilen SMS'i işletme temsilcilerine göstermeniz yeterlidir.

Kurulduğu günden bu yana şehrin en iyi sosyal alışveriş ve yaşam platformu olan fırsat me'den alışveriş deneyimi yaşamak sizi mutlu edecektir. Alacağınız kupon kodunda kararsız kalırsanız fırsat me kullanıcılarının alışveriş sonrası yapmış oldukları değerlendirmeleri baz alarak kararınızı verebilirsiniz.

Yapılan yorumlar gerçek kullanıcı tecrübelerine dayanır, bu bilgi kararınızı etkilemenize yardımcı olacaktır. Müşteri memnuniyeti önceliği olan bu platform ve kullanıcılarına hizmetleri indirimli şekilde ulaştırmayı amaçlayan indirimkuponum.net sayesinde sosyal faaliyetlerinizin maliyeti daha da azalacak. Alışverişlerinizde fırsat me indirim kodu kullanmaya devam edin, kârlı çıkın.

Yorum Yap