Dedeman Otel screenshot

Dedeman Otel İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Dedeman Hotel indirim kodu ve Dedeman Hotel indirim kuponu özel sayfasındasınız. Dedeman Hotel kupon kodu ve Dedeman Hotel hediye çekine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

https://www.dedeman.com

rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 4.67/5 (Toplam: 3 Oy )
Loading..
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 4.67/5 (Toplam: 3 Oy )
Loading..

Aktif Kuponlar

Şu anda 1 aktif kupon var

Dedeman Özel Paketler Kampanyası

Keyifli bir Dedeman misafirliği yaşamak için kampanyalara göz atınız!

Kaçırdığınız Fırsatlar

Şu anda 1 süresi biten kupon var
%10

%10 Dedeman Otel İndirim Kampanyası

Kampanyaya özel Dedeman Otel ve Park Dedeman otel rezervasyonlarında web sitesine özel %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Tüm Dedeman Otel indirim kampanyaları

Dedeman Hotel Hakkında:

1918 yılında Dedeman Grubunun temelleri atılmıştır. Mehmet Kemal Dedeman, babasının vefatının ardından 15 yaşında, Kayseri Kapalıçarşı'da ki dükkanın idaresi çocuk denecek yaşta devralmıştır. Kayseri'de başlayan ticaret hayatı öncelik İzmir olmak üzere Ankara'da devam etmektedir.
Mehmet Kemal Dedeman madencilik, inşaat ve bir çok alanda faaliyette bulunmuştur.
Dedeman Holding tarafından İlk otelini 1982 yılında İstanbul Esentepe'de açmıştır. 1983 yılında Mehmet Kemal Dedeman tarafından şahıs işletmeleri devam şirketleri anonim şirketine dönüşmüştür. 1989 yılına gelindiğinde Dedeman Grubu Antalya ve Kapodakya otellerini açmıştır.

Dedeman otelleri 50 yılı aşkın bir süredir dünyanın her yerinden ağırladığı misafirlerini kendilerini özel hissettirecek hizmetleriyle memnuniyetini sağlamaktadır. Ayrıca Dedeman Loyal Club'a üye olarak Dedeman Otelleri'nde yapacağınız konaklamalarda tüm ayrıcalıkları sizlere sunmaktadır. Hiçbir ücret ödemeden katılacağınız Loyal Club'ta konaklamalar da ayrıcalık imkanlarından ve fırsatlarından faydalanabilirsiniz.
Dedeman Otelleri'nde konaklamanın yanında çok amaçlı ve geniş toplantı salonları ile toplantı, konferans, kokteyl, workshop veya yönetim kurulu toplantılarınız için profesyonel ekibi ile birlikte sizlere hizmet vermektedir.

Sitemizde Dedeman Otelleri'nin en güncel indirim fırsatlarını bulabilirsiniz.

Yorum Yap