Ayakkabı Dünyası screenshot

Ayakkabı Dünyası İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Ayakkabı dünyası İndirim kodu ve indirim kuponu özel sayfasındasınız. Ayakkabidunyasi.com İndirim kodu ve indirim kuponuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.ayakkabidunyasi.com.tr

rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 3.58/5 (Toplam: 64 Oy )
Loading..
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 3.58/5 (Toplam: 64 Oy )
Loading..

Aktif Kuponlar

Şu anda 27 aktif kupon var
%30

%30 Ayakkabı Dünyası Erken Kış İndirimi

Türkiye’nin ayakkabıcısı Ayakkabı Dünyası’nda kışa hazırlık erken kış fırsatı %30 indirim ile sizleri bekliyor!

%20

%20 Ayakkabı Dünyası Spor Ayakkabı İndirimi

Türkiye’nin en hesaplı ve Dünyaca ünlü spor ayakkabı markalarını bulabildiğiniz Ayakkabı Dünyası’nda spor giyim sevenlere spor ayakkabılar %20 indirimli!

Kaydol sonraki alışverişin için %80'e varan indirimleri kaçırma!

Signup now and receive an email once I publish new content.

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

%48

%48 Ayakkabı Dünyası Okula Dönüş Fırsatı

Türkiye’nin ayakkabıcısı, kaliteli ve popüler ayakkabı modellerinin adresi Ayakkabı Dünyası’nda öğrencilere özel %48 okula dönüş indirimi sizleri bekliyor!

Ayakkabı Dünyası 2 Al 1 Öde Kampanyası

Ayakkabı Dünyası online mağazasından sarı etiketli ürünlerden yapacağınız tüm alışverişlerinizde 2 al 1 öde indirimi sizleri bekliyor.

%50

%50 Ayakkabı Dünyası Erken Kış Fırsatı

Ayakkabı Dünyası online mağazasından erken kış fırsatı kampanyasına özel seçili kış ürünlerinde %50’ye varan kaçırılmayacak indirim fırsatları sizleri bekliyor.

%40

%40 Ayakkabı Dünyası Scooter İndirimi

Ayakkabı Dünyası online mağazasından Scooter bot ürünlerinden yapacağınız alışverişlerinizde kampanyaya özel %40 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%70

%70 Ayakkabı Dünyası ProvoQ İndirim Kampanyası

Ayakkabı Dünyası online mağazasından ProvoQ marka ürünlerden yapacağınız alışverişlerinizde kampanyaya özel %70 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%30

%30 Ayakkabı Dünyası Reebok İndirim Kampanyası

Ayakkabı Dünyası online mağazasından Reebok ürünlerinden yapacağınız alışverişlerinizde %30 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%35

%35 Ayakkabı Dünyası Hummel İndirim Kampanyası

Ayakkabı Dünyası online mağazasından Hummel marka ürünlerden yapacağınız alışverişlerinizde %35 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%30

%30 Ayakkabı Dünyası Adidas İndirim Kampanyası

Ayakkabı Dünyası online mağazasından yapacağınız Adidas ürünlerinden yapacağınız alışverişlerinizde kampanyaya özel %30 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%40

%40 Ayakkabı Dünyası İgor İndirim Kampanyası

Ayakkabı Dünyası online mağazasından İgor markalı ürünlerden yapacağınız alışverişlerinizde kampanyaya özel %40 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%40

%40 Ayakkabı Dünyası Lumber Jack İndirimi

Ayakkabı Dünyası Lumber Jack ürünlerinden yapacağınız alışverişlerinizde kampanyaya özel %40 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

20 TL

20 TL Ayakkabı Dünyası Adım Kart Puanı

Adım Karta üye olanlara ilk alışverişlerinizde 20 TL indirim fırsatı sağlar.

Kaçırdığınız Fırsatlar

Şu anda 175 süresi biten kupon var
%50

%50 Ayakkabı Dünyası İndirim Kampanyası

Türkiye’nin ayakkabı mağazası Ayakkabı Dünyası online mağazasından seçili ayakkabılardan yapacağınız alışverişlerinizde sepette %50’ye varan kaçırılmayacak indirim fırsatları sizleri bekliyor.

%20

Ayakkabı Dünyası %20 Babalar Gününe Spor Markalarda İndirim

En sevilen ayakkabıların adresi  Ayakkabı Dünyası alışverişlerinizde seçili spor markaları net %20 indirim fırsatı ile babalar gününde zevkli bir seçenek olmak için sizlerle!

%70

%80 Ayakkabı Dünyası indirim Şenliği

Hiç bir yerde olmayan fiyatlı özel ürünlerde sınırlı sayıda ayakkabılar %80’e varan Ayakkabı Dünyası indirim Şenliği kampanyası ile 2020 ayakkabı trendlerini ucuza yakalama zamanı!

%35

Ayakkabı Dünyası %35 Terlik İndirimi Devam Ediyor!

Ayakkabı Dünyası’nda havaların ısınması ile ayaklarımızın en rahat edeceği terliklerde %35’e varan indirimler devam ediyor!

%70

%70 Ayakkabı Dünyası İndirim Kampanyası

%70

%70+%10 Ayakkabı Dünyası Anneler Günü İndirimleri

Türkiye’nin uygun fiyatlı, şık, rahat ve kaliteli ayakkabıların adresi Ayakkabı Dünyası online mağazasından Anneler Günü kampanyasına özel dünyaca ünlü markaların Sneaker modelleri, terlik, topuklu ayakkabı, günlük ayakkabı, çanta, cüzdan ve tüm spor ayakkabıların kadın ürünlerinde %70’e varan indirime ek sepette ekstra %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%35

Ayakkabı Dünyası İndirim Kampanyası %35

Dünyaca ünlü ayakkabıların bir arada bulunduğu Ayakkabı Dünyası, kampanyaya özel dünyaca Adidas, Nike, Puma, Reebok gibi ünlü spor markalarında %35 indirim fırsatı ile sizleri bekliyor.

%50

Net %40-%50 Ayakkabı Dünyası İndirim Kuponu

Ayakkabı Dünyası online mağazasından yapacağınız kadın, erkek ve çocuk tüm ürünlerde geçerli sepette net %40 ve net %50 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%40

Ayakkabı Dünyası’nda Annelerimize Özel %40 Terlik İndirimi

Ayakkabı Dünyası’nda Anneler gününe özel yazlık, rahat, konforlu terliklerde %40 indirim fırsatıyla sizlere güzel bir hediye fırsatı sunuyor!

%50

%50 Ayakkabı Dünyası İndirim Kampanyası

Türkiye’nin bir çok ayakkabı markasını bünyesinde bulunduran platformu, Anneler Gününe özel Ayakkabı Dünyası’na özel markalarda yazlık sandalet, terlik, babet, ayakkabı çeşitleri, bot ve çizme modellerinden yapacağınız alışverişlerinizde %50’ye varan kaçırılmayacak indirim fırsatları sizleri bekliyor.

%50

%50 Ayakkabı Dünyası 23 Nisan’a Özel İndirim!

23 Nisan’a özel minik adımlara %50 indirim fırsatı Ayakkabı Dünyası’nda sizleri bekliyor!

%40

NET %40 Ayakkabı Dünyası İndirim Kampanyası

Vazgeçemediğimiz tutkumuz ve en önemli ihtiyaçlarımızdan biri olan ayakkabıların en beğenilen adresi Ayakkabı Dünyası’nda Adımlarınıza Rahatlık katacak ayakkabılarda NET %40 indirimli!

%50

Ayakkabı Dünyası İndirim Kampanyası %50

Türkiyenin sevilen ayakkabı markalarının adresi Ayakkabı Dünyası’na özel markalardan yapacağınız alışverişlerinizde %50 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Ayakkabı Dünyası indirim kodu ve Marka Hakkında:

Ayakkabı kıyafetinizi tamamlayan en büyük unsur. Kıyafetiniz ne kadar basit olursa olsun altına giyeceğiniz şık bir ayakkabı ile tüm görünüşünüzü anında değiştirebilirsiniz. Tersini düşünüp şık bir kıyafetin altına giydiğiniz basit bir ayakkabı da tüm şıklığınızı bir anda alıp götürebilir. O yüzden doğru ayakkabı her zaman şıklığınızı tamamlamaktadır. Ayakkabı Dünyasın'da tüm ayakkabı modellerine ulaşabilir ve yüzlerce çeşit içinden istediğiniz ayakkabıyı uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Ayakkabı Dünyası İndirim kuponu ile alışverişlerinizi ekstra ucuza alabilirsiniz.

ayakkabı dünyası indirim kuponu

1923 tarihinde Hafız Ahmet Efendi tarafından Ankara'da kurulmuştur. Cumhuriyetle yaşıt olan firma o günden bugüne gelene kadar büyüyerek yoluna devam etti. 1953 yılında Ankara merkezde 17 metrekarelik küçük bir dükkanda çalışmaya devam etti. 1973 yılında Türkiye'deki ayakkabı sektörünün tamamına toptan satış yapmaya başladır. 2006 yılına gelindiğinde şirketin merkezi İstanbul'a taşındı. 2014 yılına gelindiğinde ise Ayakkabı Dünyası, Esas Holding ile güçlerini birleştirerek daha da büyüme yoluna girdi. Bugün itibari ile 65 mağazalı ve geniş bir müşteri ağına sahiptir. Bununla birlikte online mağazanın açılması ile daha geniş kitlelere ulaşma hedefini gerçekleştirmiştir.

Türkiye'nin Lider markası olan Ayakkabıdünyası.com.tr adresinden yapacağınız alışverişlerinizde kadın, erkek, çocuk, spor, bot, markalar, çanta, aksesuar, kampanyalar ve outlet kategorileri altında istediğiniz ürünü filtreleme yaparak anında ürünlere kavuşabilirsiniz. Ayakkabı Dünyasında ister günlük, ister spor yaparken, ister gece davetleriniz için tüm ayakkabı ihtiyacınıza kavuşabilir, dünyaca ünlü markaları tek bir çatı altında bulabilirsiniz.

Ayakkabı dünyası indirim kodu kullanımı

Kadın kategorisi altında, topuklu ayakkabılar, spor ayakkabılarına, çantadan terliğe kadar bir çok ürünü bulabilirsiniz.

Erkek kategorisi altında günlük ayakkabılardan, klasik (oxford), spor ayakkabı ve çantaya kadar bir çok ürün bulunmaktadır.

Çocuk kategorisi altında günlük ayakkabı, bot, çizme, sneaker, spor ayakkabı, bere atkı, beslenme çantası, kalem kutusu ve daha bir çok ürüne sahip olabilirsiniz.

Spor kategorisi altında, tüm spor ayakkabılar, yürüyüş ayakkabısı, tenis ayakkabısı, fitness ayakkabısı, koşu ayakkabısından, adidas, Nike, Reebok markasının tüm ayakkabılarını bulabilirsiniz.

Bot kategorisi altında, Harley Davidson, Caterpillar, Scooter, Lumberjack gibi daha bir çok markaya ait bot, çizme, yağmur çizmesine kadar bir çok ürünü alabilirsiniz.

Ayakkabı dünyasında dünyaca ünlü markalar, adidas, Caterpillar, Forelli, Hush Puppies, Lacoste, Provog, Benetton, Dockers, Harley Davidson, Hummel, Igor, Puma, Timberland, Us Polo, Pierre Cardin, Kinetix ve Hummel gibi çok marka bulunmaktadır.

Çanta kategorisi altında, günlük çantalardan, omuz çantalarına, abiye çantadan,cüzdana, el çantasından evrak çantasına, valizden ana okulu çantasına kadar dünyaca ünlü markaların çantalarına ulaşabilirsiniz.

Aksesuar kategorisi altında, cüzdan, çanta, çorap, toka, anahtarlık, bileklik, ayakkabı bakım ürünleri, atkı, bere eldiven ve çocuk aksesuarlarına bir tıkla sahip olabilirsiniz.
Türkiye'nin lider ayakkabı markası olan Ayakkabı Dünyası'da spordan, abiyeye kadar yüzlerce çeşidiyle geniş ürün yelpazesine sahip olup, tüm ihtiyaçlarınıza uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ayakkabı Dünyası indirim kodu kullanarak ekstra indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Online alışverişlerinizde %100 güvenli alışveriş imkanına sahip olabilir, 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde bedava kargo seçeneği, tüm ürünlerde ücretsiz değişim ve iade hakkı, ve kredi kartlarına 12 taksit imkanı sağlamaktadır.

Ayakkabı Dünyasından alışveriş yapmadan önce sitemizi ziyaret edebilir, en güncel Ayakkabı Dünyası indirim kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Yorum Yap