Ayakkabı Dünyası screenshot

Ayakkabı Dünyası İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Ayakkabı dünyası İndirim kodu ve indirim kuponu özel sayfasındasınız. Ayakkabidunyasi.com İndirim kodu ve indirim kuponuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.ayakkabidunyasi.com.tr

rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 3.69/5 (Toplam: 54 Oy )
Loading..
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 3.69/5 (Toplam: 54 Oy )
Loading..

Aktif Kuponlar

Şu anda 17 aktif kupon var
%35

Ayakkabı Dünyası İndirim Kampanyası %35

Dünyaca ünlü ayakkabıların bir arada bulunduğu Ayakkabı Dünyası, kampanyaya özel dünyaca ünlü spor markalarında %35 indirim fırsatı ile sizleri bekliyor.

Ayakkabı Dünyası Net %40 indirimi

Adidas, Nike, New Balance, Superga, Vans, Puma gibi spor markalarda Ayakkabı Dünyası online özel net %40 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

20 TL

20 TL Ayakkabı Dünyası Adım Kart Puanı

Adım Karta üye olanlara ilk alışverişlerinizde 20 TL indirim fırsatı sağlar.

Kaydol sonraki alışverişin için büyük indirimleri kaçırma

 
 
%40

%40 Ayakkabı Dünyası Yonca Günleri indirimi

Adidas, Nike,Puma, Reebok gibi sevilen spor ayakkabı markalarında sezon ürünlerinde net %40’a varan  Yonca Günleri indirimi ile sizleri bekliyor.

indirimli Sneaker Koleksiyonu

2019 yılının en çok satan Sneaker modelleri Adidas, Nike, Reebok, Hummel, Stiy Life, Puma, modelleri en uygun fiyata sizleri bekliyor.

%90

Ayakkabı Dünyası İndirim Kampanyası %90

Ayakkabı Dünyası online adresinden yapacağınız alışverişlerinize %90’a varan indirim fırsatı.

Tüm Ayakkabı Dünyası İndirim Kampanyası

%50

%50 Ayakkabı Dünyası İndirim Kampanyası

Ayakkabı Dünyası online adresinden seçili Pierre Cardin çantalarda %50 indirim sizleri bekliyor. Üstelik 125 TL üzeri alışverişinizde kargo ücretsiz.

Tüm Ayakkabı Dünyası İndirim Kampanyaları

Ayakkabı Dünyası ücretsiz Kargo Kampanyası

125 TL ve üzeri harcamalarda ücretsiz kargo sunan Ayakkabı Dünyası indirim kampanyası!

Tüm Ayakkabı Dünyası indirim kodları

50 TL

Ayakkabı Dünyası indirim Kampanyası 50 TL

Ayakkabı Dünyası online mağazasından yapacağınız 300 TL ve üzeri harcamalarda 20 TL indirim; yapacağınız 400 TL ve üzeri harcamalarda 30 TL indirim; yapacağınız 500 TL ve üzeri harcamalarda 40 TL indirim;yapacağınız 600 TL ve üzeri harcamalarda 50 TL indirim  sunan Ayakkabı Dünyası indirim kampanyası!

Tüm Ayakkabı Dünyası indirim kodları

100 TL

Ayakkabı Dünyası 100 TL indirim Kampanyası

Ayakkabı Dünyası online mağazasından yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişinizde 100 TL Ayakkabı Dünyası indirim kampanyası sizleri bekliyor. Spor ürünleri hariç tüm harcamalarınızda geçerlidir.

25 TL

Ayakkabı Dünyası indirim kodu 25 TL

Ayakkabı Dünyası online mağazasından 250 TL ve üzeri yapacağınız tüm siparişlere 25 TL indirim sağlayan Ayakkabı Dünyası indirim kodu!

Ayakkabı Dünyasında ücretsiz kargo

Ayakkabı Dünyası online mağazasından yapacağınız 125 TL ve üzeri alışverişinizde ücretsiz kargo fırsatı sizi bekliyor. Tüm Ayakkabı Dünyası indirim kampanyaları

%45

Ayakkabı Dünyası %45 indirim kampanyası

Ayakkabı Dünyası online mağazasında %45’e varan Puma indirimi sizi bekliyor. Tüm Ayakkabı Dünyası indirim kampanyaları

Kaçırdığınız Fırsatlar

Şu anda 162 süresi biten kupon var
%40

Ayakkabı Dünyası İndirim Kampanyası %40

Türkiyenin sevilen ayakkabı markalarının adresi Ayakkabı Dünyası’nda seçili ürünlerden yapacağınız alışverişlerinizde %40 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%25

Ayakkabı Dünyası Spor Markaları İndirimi %25

Türkiye’nin sevilen ayakkabı markalarının adresi Ayakkabı Dünyası, kampanyaya özel Adidas, Hummel ve Reebok spor markalarından yapacağınız alışverişlerinizde %25 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

40 TL

Ayakkabı Dünyasında İnternet alışverişinize Özel Yapı Kredi 40 TL World Puan Hediye

Türkiye’nin en popüler ayakkabıcısı Ayakkabı Dünyası’nda online alışverişlerinizde geçerli 40 TL Yapı kredi World Puan Hediye!

Ayakkabı Dünyası 40 TL World Puan Kampanyası

17-31 Mart arasında yapacağınız 12 TL üzeri Ayakkabı Dünyası harcamanızı World kart ile ödeyin 10 TL World Puan kazanın toplamda 40 T World puan fırsatı sizleri bekliyor.

Ayakkabı Dünyası 49,99 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Ayakkabı Dünyası’nda birbirinden ünlü markalar uygun fiyatlara en sevdiğiniz modeller ile 49,99 TL den başlayan fiyatlarla sizlerle!

%35

Ayakkabı Dünyası İndirim Kampanyası %35

Dünyaca ünlü ayakkabı markalarının tek adresi Ayakkabı Dünyası, kampanyaya özel tüm ürünlerde geçerli net %35 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

125 TL

Ayakkabı Dünyası indirimi 50-75-125 TL

Ayakkabı adına aradığın tüm markaların adresi Ayakkabı Dünyasında 17-31 Mart arasında yapacağınız 300 TL’ye 50 TL, 450 TL’ye 75 TL, 750 TL harcamaya 125 TL indirim tüm ürünlerde geçerlidir.

20 TL

Ayakkabı Dünyası İndirim Kuponu 20 TL (Bize Özel)

Türkiye’nin sevilen ayakkabı markalarının adresi Ayakkabı Dünyası, Kampanya kapsamında dünyaca ünlü markalarda indirimkuponum.net sitesine özel 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL değerinde indirim fırsatı sunan kupon kodu sizleri bekliyor.

20 TL

Ayakkabı Dünyası 20 TL İndirim Kodu

Tutkunuz olan ayakkabıların çeşit ve fiyatlarıyla vazgeçilmez adresi Ayakkabı Dünyası, kampanya boyunca indirim kodu City Life, Provoq, Kiddo, Bubba ve Eclipse markalarında tüm indirim ve kampanyalara ek, 150 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim kazandırıyor!

75 TL

Ayakkabı Dünyası Lumber Jack İndirim %30+75 TL

Dünyaca ünlü markaları tek bir adreste bulmanıza olanak sağlayan Ayakkabı Dünyası yepyeni bir kampanya ile karşınızda. Lumber Jack marka botlardan yapacağınız alışverişlerinizde %30 indirime ek 300 TL ve üzeri alışverişinize sepette 75 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor.

75 TL

Ayakkabı Dünyası Good Year İndirim Kampanyası %40+75 TL

Dünyaca ünlü ayakkabı markalarını bünyesinde bulunduran Ayakkabı Dünyası yepyeni bir kampanya ile karşınızda. Good Year marka botlardan yapacağınız alışverişlerinizde %40 indirime ek olarak 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde sepette ekstra 75 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor.

75 TL

Ayakkabı Dünyası Scoother Bot Kampanyası %30+75 TL

Dünyaca ünlü ayakkabı markalarını bünyesinde barındıran Ayakkabı Dünyası yepyeni bir kampanya ile karşınızda. Scoother marka bot alışverişlerinizde %30’varan indirime ek sepette 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde ekstra 75 TL değerinde indirim fırsatı sizleri bekliyor.

20 TL

Ayakkabı Dünyası indirim Kodu 20 TL (Bize Özel)

Dünyanın sevilen tüm ayakkabı markalarının adresi Ayakkabı Dünyasında City Life, Provoq, Kiddo, Bubba ve Eclipse markalarında %70’e varan indirime ek 150 TL ve üzeri harcamanıza açılan kod 20 TL Ayakkabı Dünyası indirim kodu sunar!

Ayakkabı Dünyası indirim kodu ve Marka Hakkında:

Ayakkabı kıyafetinizi tamamlayan en büyük unsur. Kıyafetiniz ne kadar basit olursa olsun altına giyeceğiniz şık bir ayakkabı ile tüm görünüşünüzü anında değiştirebilirsiniz. Tersini düşünüp şık bir kıyafetin altına giydiğiniz basit bir ayakkabı da tüm şıklığınızı bir anda alıp götürebilir. O yüzden doğru ayakkabı her zaman şıklığınızı tamamlamaktadır. Ayakkabı Dünyasın'da tüm ayakkabı modellerine ulaşabilir ve yüzlerce çeşit içinden istediğiniz ayakkabıyı uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Ayakkabı Dünyası İndirim kuponu ile alışverişlerinizi ekstra ucuza alabilirsiniz.

ayakkabı dünyası indirim kuponu

1923 tarihinde Hafız Ahmet Efendi tarafından Ankara'da kurulmuştur. Cumhuriyetle yaşıt olan firma o günden bugüne gelene kadar büyüyerek yoluna devam etti. 1953 yılında Ankara merkezde 17 metrekarelik küçük bir dükkanda çalışmaya devam etti. 1973 yılında Türkiye'deki ayakkabı sektörünün tamamına toptan satış yapmaya başladır. 2006 yılına gelindiğinde şirketin merkezi İstanbul'a taşındı. 2014 yılına gelindiğinde ise Ayakkabı Dünyası, Esas Holding ile güçlerini birleştirerek daha da büyüme yoluna girdi. Bugün itibari ile 65 mağazalı ve geniş bir müşteri ağına sahiptir. Bununla birlikte online mağazanın açılması ile daha geniş kitlelere ulaşma hedefini gerçekleştirmiştir.

Türkiye'nin Lider markası olan Ayakkabıdünyası.com.tr adresinden yapacağınız alışverişlerinizde kadın, erkek, çocuk, spor, bot, markalar, çanta, aksesuar, kampanyalar ve outlet kategorileri altında istediğiniz ürünü filtreleme yaparak anında ürünlere kavuşabilirsiniz. Ayakkabı Dünyasında ister günlük, ister spor yaparken, ister gece davetleriniz için tüm ayakkabı ihtiyacınıza kavuşabilir, dünyaca ünlü markaları tek bir çatı altında bulabilirsiniz.

Ayakkabı dünyası indirim kodu kullanımı

Kadın kategorisi altında, topuklu ayakkabılar, spor ayakkabılarına, çantadan terliğe kadar bir çok ürünü bulabilirsiniz.

Erkek kategorisi altında günlük ayakkabılardan, klasik (oxford), spor ayakkabı ve çantaya kadar bir çok ürün bulunmaktadır.

Çocuk kategorisi altında günlük ayakkabı, bot, çizme, sneaker, spor ayakkabı, bere atkı, beslenme çantası, kalem kutusu ve daha bir çok ürüne sahip olabilirsiniz.

Spor kategorisi altında, tüm spor ayakkabılar, yürüyüş ayakkabısı, tenis ayakkabısı, fitness ayakkabısı, koşu ayakkabısından, adidas, Nike, Reebok markasının tüm ayakkabılarını bulabilirsiniz.

Bot kategorisi altında, Harley Davidson, Caterpillar, Scooter, Lumberjack gibi daha bir çok markaya ait bot, çizme, yağmur çizmesine kadar bir çok ürünü alabilirsiniz.

Ayakkabı dünyasında dünyaca ünlü markalar, adidas, Caterpillar, Forelli, Hush Puppies, Lacoste, Provog, Benetton, Dockers, Harley Davidson, Hummel, Igor, Puma, Timberland, Us Polo, Pierre Cardin, Kinetix ve Hummel gibi çok marka bulunmaktadır.

Çanta kategorisi altında, günlük çantalardan, omuz çantalarına, abiye çantadan,cüzdana, el çantasından evrak çantasına, valizden ana okulu çantasına kadar dünyaca ünlü markaların çantalarına ulaşabilirsiniz.

Aksesuar kategorisi altında, cüzdan, çanta, çorap, toka, anahtarlık, bileklik, ayakkabı bakım ürünleri, atkı, bere eldiven ve çocuk aksesuarlarına bir tıkla sahip olabilirsiniz.
Türkiye'nin lider ayakkabı markası olan Ayakkabı Dünyası'da spordan, abiyeye kadar yüzlerce çeşidiyle geniş ürün yelpazesine sahip olup, tüm ihtiyaçlarınıza uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ayakkabı Dünyası indirim kodu kullanarak ekstra indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Online alışverişlerinizde %100 güvenli alışveriş imkanına sahip olabilir, 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde bedava kargo seçeneği, tüm ürünlerde ücretsiz değişim ve iade hakkı, ve kredi kartlarına 12 taksit imkanı sağlamaktadır.

Ayakkabı Dünyasından alışveriş yapmadan önce sitemizi ziyaret edebilir, en güncel Ayakkabı Dünyası indirim kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Yorum Yap