Allen Carr screenshot
Store RSS

Allen Carr İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Allen Carr indirim kodu ve Allen Carr indirim kuponu sigarayı bırakma semineri özel sayfasındasınız. Allen Carr kupon kodu ve Allen Carr hediye çeki bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

http://www.allencarrturkiye.com

rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 3/5 (Toplam: 1 Oy )
Loading..
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 3/5 (Toplam: 1 Oy )
Loading..

Aktif Kuponlar

Şu anda 0 aktif kupon var

Üzgünüz, kupon bulunamadı

Kaçırdığınız Fırsatlar

Şu anda 1 süresi biten kupon var

Allen Carr İndirim Kodu ve Site Hakkında

Allen Car 2 Eylül 1934 yılında İngiltere doğmuştur. Babasını sigara tiryakiliğinden kaybetmesine rağmen kendisi 16 yaşında sigaraya başlamıştır. Zaman içinde günde 100 sigara içen bir tiryaki olmuştur. Bununla birlikte tüm sigara tiryakilerinin uyguladığı yüzlerce tekniği denemiş fakat başarılı olamamıştır. 1983 yılında kendisi için bir yöntem geliştirir ve nihayet sigaradan kurtulur.

Geliştirdiği yöntemin adına . Easyway-Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu yöntemi adını verir.
Bu yöntem sayesinde kilo almadan, gergin günler yaşamadan sigaradan kurtulur. Bunun sonucunda geliştirdiği yöntemi çevresinde ve tüm sigara içen insanlar için paylaşmaya başlar. Londra'da ilk kliniğini kurar. Kliniğine dünyanın dört bir yanından on binlerce insan katılır. Dün çapında 20 milyonun üzerinde sigara tiryakisinin Aller Carr- Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu yöntemiyle sigaradan kurtulmuştur.

Allen Carr, sigarayı bırakmak için ve alkol bağımlılığıyla mücadele ile birlikte diğer psikolojik bağımlılıklar hakkında kitap yazmıştır.

allencarr indirim kodu

Allen Carr ödemenizi yaptıktan sonra online seminere katılarak sigarayı bırakma yöntemini uygulayabilirsiniz.
Allen Carr gizlilik ve güvenliği ön planda tutar. Türkiye kullanıcıları için testler ve anketlerle tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar.

Sitemizi takip ederek Allen Carr ile ilgili en güncel kampanyalardan ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. En güncel Allen Carr kuponları da sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri:
Adres: Nispetiye Cad. Çamlık Yolu Sok. Yüngül Apt. No:7 D.3
Etiler/İstanbul
Telefonlar:
İstanbul : +90 (212) 358 53 06-07
Ankara: +90 (312) 418 60 85
Adana: +90 (532) 777 10 13

Yorum Yap