Allen Carr screenshot

Allen Carr İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Allen Carr indirim kodu ve Allen Carr indirim kuponu sigarayı bırakma semineri özel sayfasındasınız. Allen Carr kupon kodu ve Allen Carr hediye çeki bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

http://www.allencarrturkiye.com

rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 3.2/5 (Toplam: 5 Oy )
Loading..
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 3.2/5 (Toplam: 5 Oy )
Loading..

Aktif Kuponlar

Şu anda 1 aktif kupon var
1990 TL

1990 TL Allen Carr Seminer Ücreti

Allen Carr ile sigara tuzağından kurtulmanıza yardımcı eğitimlerin başarılı ismi Allen Carr'de Online seminer hesabınız ödemenizi yaptığınız andan itibaren 30 gün aktif olarak açık kalacak hayatınıza ... Devamı

Önceki İndirim Kodları

1 kupon var
400 TL

Allen Carr Sigara Bırakma Semineri indirim kodu 400 TL

Allen Carr online sitesinden alacağınız 499 TL'lik semineri bu kupon kodu ile sadece 100 TL ödeyerek alma imkanına kavuşun!... Devamı

Allen Carr İndirim Kodu ve Site Hakkında

Allen Car 2 Eylül 1934 yılında İngiltere doğmuştur. Babasını sigara tiryakiliğinden kaybetmesine rağmen kendisi 16 yaşında sigaraya başlamıştır. Zaman içinde günde 100 sigara içen bir tiryaki olmuştur. Bununla birlikte tüm sigara tiryakilerinin uyguladığı yüzlerce tekniği denemiş fakat başarılı olamamıştır. 1983 yılında kendisi için bir yöntem geliştirir ve nihayet sigaradan kurtulur.

Geliştirdiği yöntemin adına . Easyway-Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu yöntemi adını verir.
Bu yöntem sayesinde kilo almadan, gergin günler yaşamadan sigaradan kurtulur. Bunun sonucunda geliştirdiği yöntemi çevresinde ve tüm sigara içen insanlar için paylaşmaya başlar. Londra'da ilk kliniğini kurar. Kliniğine dünyanın dört bir yanından on binlerce insan katılır. Dün çapında 20 milyonun üzerinde sigara tiryakisinin Aller Carr- Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu yöntemiyle sigaradan kurtulmuştur.

Allen Carr, sigarayı bırakmak için ve alkol bağımlılığıyla mücadele ile birlikte diğer psikolojik bağımlılıklar hakkında kitap yazmıştır.

Allen Carr ödemenizi yaptıktan sonra online seminere katılarak sigarayı bırakma yöntemini uygulayabilirsiniz.
Allen Carr gizlilik ve güvenliği ön planda tutar. Türkiye kullanıcıları için testler ve anketlerle tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar.

Yorum Yap