Alibaba screenshot
Store RSS

Alibaba İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Alibaba indirim kodu ve Alibaba indirim kuponu özel sayfasındasınız. Alibaba İndirim kodu ve Alibaba indirim kuponuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

https://ww.alibaba.com/

rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 4/5 (Toplam: 1 Oy )
Loading..
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 4/5 (Toplam: 1 Oy )
Loading..

Aktif Kuponlar

Şu anda 3 aktif kupon var

Süresi Biten Kuponlar

Şu anda 1 süresi biten kupon var

%70 Alibaba Anneler Günü indirimi

Moda, Elektronik, Ayakkabı, Çanta, Kozmetik aradığın ne varsa Çinli alışveriş devi Alibaba.com'da Anneler Günü öze %70'e varan indirimli hediye seçenekleri için Kampanyayı inceleyin!... devamı ››

Alibaba indirim Kodu

Alibaba Group 1999 yılında Çin'de kuruldu. Kurucusu eski bir İngilizce öğretmeni olan Jack Ma önderliğinde 18 kişiden oluşan bir grup tarafından faaliyete başladı. Şirket kurucularının amacı küçük Çinli ihracatçılarının üretimleri ve girişimcilerin uluslararası satış yapmalarına yardımcı olmayı amaç edinmiştir. Alibaba Grubu kısa sürede mobil ve çevrim içi pazarların yanında bulut bilişim, eğlence, dijital medya sektörü, inovasyon girişimleri ve diğer alanlardaki işletmeleri kapsamaktadır.
Alibaba küçük işletmelerin İnternet de yerel ve küresel olarak yenilik ve son teknolojiden yararlanarak büyümelerini hedeflemektedir. Bu sayede küçük işletmelerin ürünlerini dünya pazarına açmalarına yardımcı olmaktadır.

Alibaba Grubu'nun misyonu her yerde iş yapmayı kolaylaştırmaktır. Bunu da tedarikçilere ürünleri için küresel izleyici kitlesine ulaşarak, tedarikçilere hızlı ve verimli bir şekilde yardımcı olmaktadır.
Alibaba Tüketici elektroniği, ambalaj ve baskı, giysi, makineler, tekstil ve deri ürünleri, mutfak, kozmetik ve kişisel bakım araçlar ve aksesuarlar gibi yüz milyonlarca ürünü size sunuyor.

Bu kategorilerdeki ürünler için alıcılar 190'dan fazla ülke ve bölgede bulunmaktadır. Bu sayede alıcılar hızlı ve güvenli bir şekilde alışverişini gerçekleştirmektedir.

alibaba indirim kodu

Alibaba.com ücretsiz sipariş koruma servisi ile müşterilerinin ve tedarikçilerinin güvenli bir şekilde alışveriş yapmasını hedeflemiştir. Ticaret güvencesi ile alıcılar ve tedarikçiler arasında güven yaratılmaktadır. Ödemeler, ürün nakliyesi, ve kalitesi ilgili alıcıları ve tedarikçileri kapsamaktadır.

Alibaba.com ticaret için güvenli bir çevrim içi ortam sunmaktadır. Ticaret güvencesi alıcıların siparişlerini korur. Kalite ve miktar tutarsızlıkları, teslimat gecikmeleri gibi sorunlar dahil olmak üzere sipariş sözleşmesinin şartlarının yerine getirilmemesi durumlarında paranızı garanti altına alarak, riski en aza indirmeyi hedeflemektedir.
Alibaba.com'da güvenli çevrim içi ödemeler arasında Çevrim içi banka ödemeleri, kredi kartı ve T/T bulunur. Bu sayede ödemeleriniz Alibaba.com sahtekarlık ödeme sistemi ile güvence altına alınmaktadır.

Kısaca çevrim içi ödemelerde , ödeme koruması, nakliye koruması ürün kalitesinde koruma ve malları aldıktan 30 gün süre ile korumaya devam etmektedir.

Sitemizden Alibaba.com ile ilgi son güncellenen kampanyaları, indirimleri, indirim kuponları ve daha bir çok fırsattan haberdar olabilirsiniz.