Alibaba screenshot

Alibaba İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Alibaba indirim kodu ve Alibaba indirim kuponu özel sayfasındasınız. Alibaba İndirim kodu ve Alibaba indirim kuponuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

https://www.alibaba.com/

rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 3.33/5 (Toplam: 3 Oy )
Loading..
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 3.33/5 (Toplam: 3 Oy )
Loading..

Aktif Kuponlar

Şu anda 4 aktif kupon var
%40

%40 Alibaba İndirim Kampanyası

Alibaba onlilne mağazasından indirimli ürünlerden yapacağınız alışverişlerinizde %40’a varan indirim sağlar.

Alibaba Araç Aksesuarda En Çok Satanlar

Araç aksesuar ürünlerinde en çok satan özelliklere göz atmak için kampanyayı ziyaret etmeniz yeterli!

Kaydol sonraki alışverişin için %80'e varan indirimleri kaçırma!

Signup now and receive an email once I publish new content.

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

%30

%30 Alibaba indirim Fırsatları

Saat, giyim ve daha birçok kategorisi ürünlerinde %30’a varan indirimler Alibaba’da!

Alibaba Ücretsiz Kargo Kampanyası

Alibaba.com’da binlerce ürün ücretsiz kargo avantajı ile mutlaka incelemelisiniz! Tüm Alibaba indirim kodları

Kaçırdığınız Fırsatlar

Şu anda 4 süresi biten kupon var

Alibaba Sevgililer Günü Fırsatları

Çin’in en büyük e-ticaret sitesi Alibaba, aradığınız ne varsa içinde barındıran koca bir avm görevi görmekte! Sevgililer günü yaklaşırken sevgiliniz için farklı tasarım hediyeler göndermeniz için ali baba sevgililer günü seçeneklerini inceleyin!

%80

Alibaba Haftalık %80’e Varan İndirimler

Küresel toptan ticaret için lider platform Alibaba.com, dünya çapında milyonlarca alıcı ve tedarikçiye hizmet vermektedir. Alibaba.com, tüketici elektroniği, makine ve konfeksiyon da dahil olmak üzere 40’tan fazla farklı kategoride yüz milyonlarca ürünle müşterilerine online alışverişin kolaylığını sağlıyor. Haftalık ürünler kategorisinde %80’e varan indirimler ile aradığınız ürünü hesaplı alma avantajı sağlıyor.

%10

%10 Alibaba Yeni Yıl indirimi

Yeni yıla özel seçili ürünlerden vereceğiniz siparişlerde geçerli sepette net %10 Alibaba indirimi! Tüm Alibaba indirimlerini görmek için kampanyayı ziyaret ediniz.

%70

%70 Alibaba Anneler Günü indirimi

Moda, Elektronik, Ayakkabı, Çanta, Kozmetik aradığın ne varsa Çinli alışveriş devi Alibaba.com’da Anneler Günü öze %70’e varan indirimli hediye seçenekleri için Kampanyayı inceleyin!

Alibaba indirim Kodu

Alibaba Group 1999 yılında Çin'de kuruldu. Kurucusu eski bir İngilizce öğretmeni olan Jack Ma önderliğinde 18 kişiden oluşan bir grup tarafından faaliyete başladı. Şirket kurucularının amacı küçük Çinli ihracatçılarının üretimleri ve girişimcilerin uluslararası satış yapmalarına yardımcı olmayı amaç edinmiştir. Alibaba Grubu kısa sürede mobil ve çevrim içi pazarların yanında bulut bilişim, eğlence, dijital medya sektörü, inovasyon girişimleri ve diğer alanlardaki işletmeleri kapsamaktadır.
Alibaba küçük işletmelerin İnternet de yerel ve küresel olarak yenilik ve son teknolojiden yararlanarak büyümelerini hedeflemektedir. Bu sayede küçük işletmelerin ürünlerini dünya pazarına açmalarına yardımcı olmaktadır.

Alibaba Grubu'nun misyonu her yerde iş yapmayı kolaylaştırmaktır. Bunu da tedarikçilere ürünleri için küresel izleyici kitlesine ulaşarak, tedarikçilere hızlı ve verimli bir şekilde yardımcı olmaktadır.
Alibaba Tüketici elektroniği, ambalaj ve baskı, giysi, makineler, tekstil ve deri ürünleri, mutfak, kozmetik ve kişisel bakım araçlar ve aksesuarlar gibi yüz milyonlarca ürünü size sunuyor.

Bu kategorilerdeki ürünler için alıcılar 190'dan fazla ülke ve bölgede bulunmaktadır. Bu sayede alıcılar hızlı ve güvenli bir şekilde alışverişini gerçekleştirmektedir.

Alibaba.com ücretsiz sipariş koruma servisi ile müşterilerinin ve tedarikçilerinin güvenli bir şekilde alışveriş yapmasını hedeflemiştir. Ticaret güvencesi ile alıcılar ve tedarikçiler arasında güven yaratılmaktadır. Ödemeler, ürün nakliyesi, ve kalitesi ilgili alıcıları ve tedarikçileri kapsamaktadır.

Alibaba.com ticaret için güvenli bir çevrim içi ortam sunmaktadır. Ticaret güvencesi alıcıların siparişlerini korur. Kalite ve miktar tutarsızlıkları, teslimat gecikmeleri gibi sorunlar dahil olmak üzere sipariş sözleşmesinin şartlarının yerine getirilmemesi durumlarında paranızı garanti altına alarak, riski en aza indirmeyi hedeflemektedir.
Alibaba.com'da güvenli çevrim içi ödemeler arasında Çevrim içi banka ödemeleri, kredi kartı ve T/T bulunur. Bu sayede ödemeleriniz Alibaba.com sahtekarlık ödeme sistemi ile güvence altına alınmaktadır.

Kısaca çevrim içi ödemelerde , ödeme koruması, nakliye koruması ürün kalitesinde koruma ve malları aldıktan 30 gün süre ile korumaya devam etmektedir.

Sitemizden Alibaba.com ile ilgi son güncellenen kampanyaları, indirimleri, indirim kuponları ve daha bir çok fırsattan haberdar olabilirsiniz.

 

Yorum Yap