Aldido ücretsiz kargo
Store RSS

Aldido İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

http://www.aldido.com

rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 5/5 ( 1 Oy )
Loading..
Aktif Kuponlar
Currently 1 active coupon
 
Süresi Biten Kuponlar
Şu anda süresi biten 1 kupon var

Aldido İndirim Kodu

Aldido.com Ocak 2014 yılında kurulmuş bir e-Ticaret şirketidir. Sitede elektronik, anne-bebek ürünleri, mobilya, aydınlatma, oyuncak, ev yaşam, dekorasyon, kozmetik, kişisel bakım, oto, bahçe, yapı market, spor outdoor, ofis kırtasiye, kitap, müzik,film ve hobi ürünlerinin satışı yapılmaktadır.

E-Ticaret alanında Türkiye'de saygın bir kadro kurmuştur. Bu sayede müşterilerine sorunsuz bir hizmet sunmayı amaçlamıştır. Aldido.com'dan yapacağınız online alışverişlerinizde sorunsuz iade, online destek, telefonla destek ve pc toplama sistemi ile müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sosyal medya üzerinde kullanıcı dostu yarışmalara küçük hediyeler dağıtarak müşterilerinin mutluluğunu hedeflemektedir.

aldido indirim kodu

Aldido.com indirim kuponu ile alışverişlerinizi daha indirimli yapmanızı sağlamaktadır. Bunun için ödeme kısmında alışveriş kodunu yada hediye çekini kullanabilirsiniz. Ayrıca fırsat ürünleriyle indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Yapmanız gereken sitemiz üzerinden aldido.com indirim kuponu, indirim kodu ve kampanyalarını takip etmek olacaktır.

Alışverişlerinizde güvenliği ön planda tutarak ürünlerin elinize sorunsuz geçmesini sağlamaktadır. Bu sayede gönül rahatlığı ile alışverişinizi yapabilirsiniz.  Aynı gün kargo imkanı hafta içi 00:00-15:00 arası, ürün sayfasında "Aynı Gün Kargo" ikonu bulunan ürünler için verilen siparişlerde geçerlidir. Kargo ücreti paket başına sadece 6.90 TL'dir.

Aldido.com'u sosyal medya üzerinden (Facebook, İnstagram, Twetter ve Youtube) takip edebilirsiniz. Güncel indirimlerden hemen haberdar olabilirsiniz.

 

İletişim Bilgileri Mer Sanal Market A.Ş. 0850 333 34 36 Çavuşoğlu Mah. Spor Cad. No: 70 Kat4 Kartal İstanbul E-Posta : info@aldido.com