Akbank screenshot

Akbank İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Akbank kredi kartı başvurusu ve Akbank Axess Kredi kartı başvuru sayfasındasınız. Buradan Tüm Axess kampanyalarına ulaşabilir ve kampanyalarına ulaşabilirsiniz.

http://www.akbank.com/

rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 5/5 (Toplam: 2 Oy )
Loading..
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 5/5 (Toplam: 2 Oy )
Loading..

Aktif Kuponlar

Şu anda 3 aktif kupon var
%50

Akbank Faiz İndirim Kampanyası %50

Akbank kampanyaya özel ekstrenin istediği kadarını ödeyenlere %50 faiz indirimi sizleri bekliyor.... Devamı

500 TL

500 TL Akbank Chip-Para Kampanyası

İlk kez Wings veya Axess sahibi olanlara özel ayda en fazla 100 toplamda ise 500 TL'ye kadar Chip-Para kazanma fırsatı.... Devamı

Kaydol sonraki alışverişin için %80'e varan indirimleri kaçırma!

Signup now and receive an email once I publish new content.

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Akbank Axess kredi kartı başvuru!

Akbank'tan adrese teslim kredi kartı. Başvurunuzu yapın, kredi kartınız adresinize ücretsiz gelsin! Tüm akbank indirim kampanyalarına buradan ücretsiz ulaşın!... Devamı

Önceki İndirim Kodları

2 kupon var
250 TL

250 TL Akbank Kredi Kartı Yeni Üye indirimi

Şimdi Axess veya Wings sahibi olun, her ay market, restoran, giyim ve elektronik sektörlerinden yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerine %10, aylık en fazla 50 TL, toplamda 250 TL’ye varan indirim ... Devamı

500 TL

500 TL Akbank Chip-Para Kampanyası

30 Hazirana kadar Axess veya Wings kredi kartları ile yapacağınız her ay 150 TL ve üzeri akaryakıt ve market alışverişinize %20 chip-para, ayda 100 TL indirim, 31 Ekim 2019 tarihine kadar 500 TL chip-... Devamı

Akbank kredi kartı ve Banka kampanyaları

30 Ocak 1948 tarihinde özel sermayeli bir ticaret bankası olarak Adana'da kurulmuştur. Kuruluş amacı olarak bölgedeki pamuk üreticilerine finansman sağlamaktı. İlk Şubesini ise 14 Temmuz 1950 yılında Sirkeci'de açmış, 1954 yılında Genel Müdürlük İstanbul'a taşınmıştır. 1963 yılında ise tüm bankacılık işletmelerinde otomasyona geçilmiştir.
Akbank 1990 yılında halka açılmıştır. Bunun yanında 1998 yılında ise ikinci halka arz ile uluslararası piyasalarda American Depository Receipt olarak işlem görmeye hak kazanmıştır.

Akbank Genel Müdürlüğü İstanbul'da olmak üzere yurt çapında 21 bölge müdürlüğü 780 şubesi ve 13 binden fazla çalışanı ile güçlü bir dağıtım ağına sahip kuruluştur.

Şubelerin yanı sıra Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt mobil, Çağrı Merkezi, 4.900 ATM, 580 binden fazla POS terminali ve teknoloji kanallarına sahiptir.

Temel faaliyet alanları ise yatırım bankacılığı,ticari bankacılığı, bireysel bankacılık KOBİ bankacılığı, hazine işlemleri, ödeme sistemleri, özel bankacılık ve bankacılık hizmetlerini içeren uygulamalarını kapsamaktadır. Standart bankacılık işlemlerinin yanı sıra Ak sigorta A.Ş ve AvivaSA Emeklilik ve Hayat AŞ adına sigorta acenteliği işlemlerini yürütmektedir.

Akbank banka kartları ve kredi kartlarını şubeye gitmeden online veya müşteri temsilcisine ulaşarak başvuru yaparak onaylandıktan sonra adresinize teslim edilir.
Sitemizde Akbank kredi kartlarıyla ilgili tüm kampanyalara ve indirimlere ulaşmanız mümkün.

Akbank İletişim Bilgileri

Amacımız size her zaman daha iyi hizmet verebilmektir. Bu nedenle görüş ve önerilerinize çok değer veriyor; ürün ve hizmetlerimizi geliştirmeye yönelik çalışmalarımızda titizlikle değerlendiriyoruz.

Şirket Ünvanı: AKBANK T.A.Ş.

Genel Müdürlük: Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4.Levent 34330 İstanbul

Operasyon Merkezi: Akbank Bankacılık Merkezi Cumhuriyet Mah. Plevne Cad. No:1 Şekerpınar Çayırova 41420 Kocaeli

Ticaret Sicil No: 90418

Sorumlu Kişi: Akbank T.A.Ş Üst Yönetimi

E-Mail Adresi:Bize Ulaşın

Telefon: 4442525

Yorum Yap