500 TL Akbank Chip-Para Kampanyası
Store RSS

Akbank İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Akbank kredi kartı başvurusu ve Akbank Axess Kredi kartı başvuru sayfasındasınız. Buradan Tüm Axess kampanyalarına ulaşabilir ve kampanyalarına ulaşabilirsiniz.

http://www.akbank.com/

rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 5/5 ( 1 Oy )
Loading..
Aktif Kuponlar
Currently 2 active coupons
500 TL Akbank Chip-Para Kampanyası

30 Hazirana kadar Axess veya Wings kredi kartları ile yapacağınız her ay 150 TL ve üzeri akaryakıt ve market alışverişinize %20 chip-para, ayda 100 TL indirim, 31 Ekim 2019 tarihine kadar 500 TL chip-... devamı ››

 
Süresi Biten Kuponlar
Şu anda süresi biten 0 kupon var

Üzgünüz, kupon bulunamadı

Akbank kredi kartı ve Banka kampanyaları

30 Ocak 1948 tarihinde özel sermayeli bir ticaret bankası olarak Adana'da kurulmuştur. Kuruluş amacı olarak bölgedeki pamuk üreticilerine finansman sağlamaktı. İlk Şubesini ise 14 Temmuz 1950 yılında Sirkeci'de açmış, 1954 yılında Genel Müdürlük İstanbul'a taşınmıştır. 1963 yılında ise tüm bankacılık işletmelerinde otomasyona geçilmiştir. Akbank 1990 yılında halka açılmıştır. Bunun yanında 1998 yılında ise ikinci halka arz ile uluslararası piyasalarda American Depository Receipt olarak işlem görmeye hak kazanmıştır.

Akbank Genel Müdürlüğü İstanbul'da olmak üzere yurt çapında 21 bölge müdürlüğü 780 şubesi ve 13 binden fazla çalışanı ile güçlü bir dağıtım ağına sahip kuruluştur.

akbank kampanyaları

Şubelerin yanı sıra Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt mobil, Çağrı Merkezi, 4.900 ATM, 580 binden fazla POS terminali ve teknoloji kanallarına sahiptir.

Temel faaliyet alanları ise yatırım bankacılığı,ticari bankacılığı, bireysel bankacılık KOBİ bankacılığı, hazine işlemleri, ödeme sistemleri, özel bankacılık ve bankacılık hizmetlerini içeren uygulamalarını kapsamaktadır. Standart bankacılık işlemlerinin yanı sıra Ak sigorta A.Ş ve AvivaSA Emeklilik ve Hayat AŞ adına sigorta acenteliği işlemlerini yürütmektedir.

Akbank banka kartları ve kredi kartlarını şubeye gitmeden online veya müşteri temsilcisine ulaşarak başvuru yaparak onaylandıktan sonra adresinize teslim edilir. Sitemizde Akbank kredi kartlarıyla ilgili tüm kampanyalara ve indirimlere ulaşmanız mümkün.

Akbank İletişim Bilgileri

Amacımız size her zaman daha iyi hizmet verebilmektir. Bu nedenle görüş ve önerilerinize çok değer veriyor; ürün ve hizmetlerimizi geliştirmeye yönelik çalışmalarımızda titizlikle değerlendiriyoruz.

Şirket Ünvanı: AKBANK T.A.Ş.

Genel Müdürlük: Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4.Levent 34330 İstanbul

Operasyon Merkezi: Akbank Bankacılık Merkezi Cumhuriyet Mah. Plevne Cad. No:1 Şekerpınar Çayırova 41420 Kocaeli

Ticaret Sicil No: 90418 Sorumlu Kişi: Akbank T.A.Ş Üst Yönetimi E-Mail Adresi:Bize Ulaşın Telefon: 4442525 Yer sağlayıcı:Akbank T.A.Ş. (Yer Sağlayıcı Belge No: 632) Yetkili Denetim Organı:Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Web Adresi :www.bddk.org.tr (Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır)​ Kayıtlı E-Posta ​(KEP) adresi ​:akbank@akbank.hs03.kep.tr (Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) MERSİS Numarası :0015001526400497​