Airbnb screenshot
Store RSS

Airbnb İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Airbnb indirim kodu ve Airbnb indirim kuponu özel sayfasındasınız. Airbnb kupon kodu ve Airbnb hediye çeki bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

https://www.airbnb.com.tr/

rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 3.33/5 (Toplam: 6 Oy )
Loading..
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 3.33/5 (Toplam: 6 Oy )
Loading..

Aktif Kuponlar

Şu anda 4 aktif kupon var

Airbnb İndirim Kuponu 40$

Airbnb online mağazasından yapacağınız ilk rezervasyonda geçerli 40$ indirim sunan Airbnb indirim kodu. Tüm Airbnb indirim kuponları... devamı ››

Airbnb İndirim Kodu 40$

Airbnb online mağazasından yapacağınız alışverişlerinize ilk yolculuklara 40$ ve ikinci yolculuklarda ise 33$ indirim sunan Airbnb indirim kuponu. Tüm Airbnb indirim kuponları... devamı ››

Süresi Biten Kuponlar

Şu anda 3 süresi biten kupon var

40$ Airbnb İndirim Kodu

Seçili rezervasyonlarınız da 40$ indirim sunan kupon kodu.... devamı ››

%15 Airbnb İndirim Kuponu

Kampanya boyunca ilk rezervasyonunuz da geçerli %15 indirim sunan kupon kodu.... devamı ››

130 TL Airbnb indirimi

Airbnb'ye üye ol, 250 TL ve üzeri yapacağınız ilk seyahate avantaj sunan 130 TL indirim kazanın!... devamı ››

Airbnb indirim kodu

Airbnb nasıl ortaya çıktı?

İki Amerikalı gencin maddi durumlarını düzeltmek amacıyla evlerinin bir odasını kiraya vermesiyle sistem ortaya çıktı. Bu iki arkadaş evlerinin odasını web sitesi üzerinden kiralarlar ve projeyi dünya çapında büyütmeyi başarırlar. Şuan yüzlerce ülkeden binlerce ilan sisteminde olmayı başarmışlardır. Sitenin ismi de "bed and breakfast" konseptinden gelmektedir.

Firma Ağustos 20018 yılında ABD'nin San Fransisco şehrinde kurulmuştur. Airbnb firması 192 ülkede 33 bin şehirde 800 binin üzerinde insanlarının konaklamak için kiralık mekan bulmasını sağlayan bir web uygulamasıdır.

Airbnb ev sahiplerinin evlerinin bir bölümünü veya tamamını kiralamasına olanak tanıyan bir kuruluştur.

Airbnb.com üzerinden hizmet vermektedir. Tüm dünyada bir çok dil seçeneğine sahip olduğu gibi Türkçe dil seçeneği de mevcuttur.
airbnb indirim kodu
Eğer evinizin boş bir odasını yada tamamını kiralamak istiyorsanız sitedeki üyeliğinizi tamamlayarak ilan açabilirsiniz.

Airbnb nasıl çalışır?

Ev sahipleri evinin kiralamak istediği bölümünün fotoğraflarını çekerek ilan oluşturur.

Kiracılar kendi belirledikleri tarihler arasında ilanlar arasından kendilerine en uygun evi seçerler ve tercih ettikleri eve rezervasyon isteği gönderir.

İsteği gören ev sahipleri rezervasyonları onaylayabilir veya isteği geri çevirebilir.

Ev sahipleri rezervasyonu onaylayana kadar para Airbnb'de kalır.
Rezervasyon talebi onaylandıktan sonra evin adresi ve detayları kiracıya verilir. Daha sonra kiracı ev sahibiyle direkt iletişime geçerek konaklama yerinde buluşur.

Konaklama işlemlerinin tamamlanmasının ardından para ev sahibine aktarılır.

Konaklama bittikten sonra hem kiracılar hem ev sahipleri edindikleri deneyimler hakkında yorum ekleyebilir, bu sayede puanlama ve yorum sistemi sayesinde insanlar kiralayacakları yerle ilgili daha ayrıntılı bilgi edinebilir.

Airbnb üyeliğiniz tamamladığınızda anında 100 TL bonus kazanma şansına sahipsiniz. Ayrıca tüm sosyal mecralardan ( Facebook, Twitter, Google,Pinterest) takip edebilirsiniz.

Airbn indirim kuponu ile ekstra indirimlerden faydalanabilirsiniz. Sitemizde Airbnb sitesine indirim kuponu, indirim kodu, ve kampanyalarına ulaşabilirsiniz.