Vadofone ile Bedava Uçak Bileti Kazan!

0 Comments
 Vadofone neresi burasi Uçak Bileti çekilişi

Vadofone Red avantajlar dünyası ile tanıştınız mı? Dünya Telekominikasyon devi olan Vadofone sürprizleri ile hem şasırtıyor hem de eğlendiriyor. Vadofone neresi burası?  kampanyası ile  bedava uçak bileti kampanyası sizleri bekliyor. Vadofone Red ile Dünya Avucunuzda! Vadofone Neresi Burası yarışmasına katıl

Kaydol sonraki alışverişin için %80'e varan indirimleri kaçırma!

Signup now and receive an email once I publish new content.

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

  • Şehri sokak sokak dolaş, nerede olduğunu bil
  • Sorulara doğru cevap ver
  • Vadofone Red tarifelerinin geçerli olduğu  den fazla ülkeye uçak bileti kazan!

 Vadofone Bedava Uçak Bileti çekilişi

Neresi Burası Uçak Bileti çekilişine Katılım Koşulları

Bu kampanya, Vodafone Telekomünikasyon AŞ tarafından, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 28.12.2017 tarihli ve 58259698-255.01.02- E.7443 sayılı izni ile 03.01.2018 (00:01) – 28.02.2018 (23:59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Kampanyaya katılmak için  www.vodafone.com.tr/neresiburasi  internet sitesine gir, Reklam ve tantımları izledikten sonra açılan forma ad, soyad, adres ve telefonu girenlere (1) adet çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Çekilişle  katılan  kişiye  4000 TL değerinde istenilen güzargahta kullanılabilir uçak bileti ikramiyesi kazanacaklar. Katılım esnasında katılımcı aboneler tarafından sunulan tüm bilgilerin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Katılımlarda ad, soyad, telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Vadofone Bedava Uçak Bileti çekilişi nerede yapılacak?

07.03.2018 tarihinde, saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

  Vadofone Bedava Uçak Bileti çekilişi sonuçları ne zaman açıklanacak?

09.03.2018 tarihli Milliyet Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. 5 adet asil ve 5 adet yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.

Sponsored Ads

Yorum Yap