Su Altında Tüpsüz Nefes Almaya İmkan veren Maske-Triton

0 Comments
Triton su altında nefes alma

Yüzmeyi seven Herkes için çığır açan bir buluş geliyor. Su altında denizde havuzda bol vakit geçirmeyi sevenler için en büyük eksikliği olan su altında nefessiz kalmaya büyük bir çözüm. Oksijen Tüpleriyle dalmak yerine Özellikle serbest dalış ile ilgilenenlerin ilgisini çekecek bu ürün , Su altında nefes problemine çözüm Güney Koreden geliyor.

Kaydol sonraki alışverişin için %80'e varan indirimleri kaçırma!

Signup now and receive an email once I publish new content.

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Güney Koreli Bilim adamlarının yeni icadı olan Triton küçük bir maske ile su altında tıpkı büyük tüpler gibi nefes almanızı sağlayacak. Oksijen tüpündeki gibi nefes alma prodüsürlerinide öğrenmenize gerek kalmayacak. Maskeyi Hafifçe ısırmanız nefes almanız için yeterli olacak. Aslında ürünü biraz incelerseniz Maske değil Şnorkelden ibaret olduğunu görebilirsiniz.

Bilim adamları Bu maskeyi tasarlarken Balık Solungacından yararlandı. Maske içindeki filtreler su moleküllerinde havayı süzebilme özelliğine sahip. Diğer yandan maske komprosörleri sıkıştırdığı fazla havayıda yine maske içine depolayabiliyor. Maskede kullanılan batarya normal bataryalara kıyasla 30 kat daha küçük ve 1000 kat daha güçlü olduğu belirtiliyor. Bakalım Bu maske nekadar kullanışlı olacak ve gerçekten bahsedildiği gibi Tüplerin yerini alabilecekmi.

Sponsored Ads

Yorum Yap