Gratis screenshot
Store RSS

Gratis İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Gratis indirim kodu ve Gratis indirim kuponu özel sayfasındasınız. Gratis İndirim kodu ve Gratis indirim kuponuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

http://www.gratis.com

rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 3.61/5 (Toplam: 180 Oy )
Loading..
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 3.61/5 (Toplam: 180 Oy )
Loading..

Aktif Kuponlar

Şu anda 2 aktif kupon var

%50 Gratis İndirim Kampanyası

Kasım ayına özel fırsat ürünlerinde %50'ye varan indirim sizleri bekliyor. Tüm Gratis indirim kampanyaları... devamı ››

Gratis İndirim Kodu ve En Güncel Kampanyaları

İndirim Detaylar Son Gün
Kampanya %50 Gratis 11.11 indirimi 2019-11-30 00:00:00
Kampanya %50 Gratis İndirim Kampanyası 2019-11-25 00:00:00
Kampanya Gratis Ücretsiz Kargo Kodu Devam ediyor
Kampanya Gratis Online Açıldı! Devam ediyor
Kampanya Gratis 2019 indirim Katalogu Devam ediyor

Kaçırdığınız Fırsatlar

Şu anda 75 süresi biten kupon var

Kaydol sonraki alışverişin için büyük indirimleri kaçırma

Gratis Efsane indirimi

Yılın beklenen Efsane Gratis indirimi başladı. 4-5 Ekimde tüm ürünlerde net %50 indirim fırsatı sizleri bekliyor.... devamı ››

%50 Gratis İndirim Kampanyası- (27-29 Eylül)

Gratis kartlılara hafta sonuna özel %50 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Tüm Gratis indirim kampanyaları  ... devamı ››

%50 Gratis indirim Günleri (27-29 Eylül)

Kendine güzel bakanların adresi Gratis 27-29 Eylül indirim Günlerine özel makyaj malzemelerinden-cilt bakım ürünlerine binlerce çeşit üründe %50'ye varan fırsatı kaçırma!... devamı ››

Sayfa 1 - 81 2 3 8

Gratis indirim kodu, Gratis Promosyon Kodu ve Gratis indirim Günleri

Kendisine şöyle tanımlıyor Gratis:"Sizin ve ailenizin hak ettiği sağlık ve yaşam kalitesini arttırmak için ihtiyaç duyacağınız her şeyi sunan kişisel bakım mağazanızdır."  Ürün skalası oldukça geniş; makyaj malzemelerinin, kişisel bakım ürünlerinin yanı sıra mum, çakmak, dergi, hediye paketi, vitamin hapları gibi çeşitli farklı ürünler bulabilirsiniz. Gratis, yılın belli zamanlarında çok cazip indirimler yapıyor; sabahtan akşama kadar kuyruk oluyor kasa önlerinde.

Gratis Promosyon ve Kataloglar

Mağaza, özellikle %50 indirim yapılan zamanlarda çılgınca yapılan alışverişlere sahne oluyor ve bu nedenle raflarda aradığınız ürünün çabucak tükendiğini görmeniz, öğrenmeniz olasıdır. Birçok noktada bulunan şubelerine girdiğiniz anda büyülü atmosferine kapılıyorsunuz ve çılgınca alışveriş yapıyorsunuz. Soğuk kış günlerinde evimde oturmak istiyorum ama Gratis'ten de alışveriş yapmak istiyorum, diyorsanız o zaman sizi önce indirimkuponum.net' te Gratis Promosyon kodunu bulmaya sonra da Gratis'in sitesine davet ediyoruz.

Hem indirimlerden yararlanıp hem de Gratis Kart çıkartarak alışveriş yaptıkça kazanacağınız bir adres olan Gratis, oluşturduğu müşteri kitlesine daha iyi hizmetler vermek adına çaba harcamaya devam ediyor.

gratis indirim

Gratis Kart Nedir?

Size güzel bakan kart.

Gratis Kart'a; hızlı, ücretsiz, anında sahip olabilirsiniz. Cep telefonunuzdan GRATİS KAYIT yazıp ücretsiz, 7889'a gönderin! Cep telefonunuza SMS yolu ile iletilen aktivasyon kodunu Gratis sitesinde belirtilen alana numaranız ile birlikte yazın ve diğer yönlendirmeleri takip ederek kartınızı alın. Gratis Kartlılara özel indirimlerden faydalanın.

Gratis İndirim Kodu ile Neler yapılabilir

Gratis Kart'ın Ayrıcalıkları

✓ İndirim kazandırır.
✓ Alışverişlerinizde puan toplamanızı sağlar.
✓ Size özel fırsatlar sunar.
✓ Farklı markalarda indirim sunar.
✓ Doğum gününüze özel fırsatlar sunar.
✓ Size özel kampanyalar sunar.

gratis kart indirimleri

Gratis Katalog ve Kampanyalar

"Güzel bak kendine" sloganını kullanan Gratis'in ayrıca diğer mağazalarda da avantajı var. Mesela 31 Aralık'a kadar Saray Muhallebicisi'nde yapacağınız 25 TL'lik alışverişe % 15 indirim kazanabilirsiniz. Bu ve bunun gibi indirimlerden haberdar olmak için Gratis'in sitesini takip edin. Aynı zamanda yine Buradan Gratis Katalog ve ürün indirimlerini inceleyebilirsiniz.

gratis indirim günleri

Türkiye'nin bir numaralı kişisel bakım marketi olan Gratis'in mağaza çalışanlarının tamamı kadın, çok büyük bir iş hacmi var. Gratis, 10 binin üzerinde ürün çeşidini müşterileri ile buluşturuyor.

Peki bu ürünler ve kategoriler hangileri?Gelin beraber bakalım. Gratis web sitesi kategorileri şu şekilde:

- Ağız Bakımı
- Bebek & Çocuk & Anne bakımı
- Cilt Bakımı
- Duş & Banyo
- Erkek Bakım
- Kişisel Bakım
- Koku
- Makyaj
- Saç Bakımı
- Sağlık & Hijyen
- Ev & Günlük İhtiyaç

Yukarıdaki kategorilerde diş fırçası, diş macunu, çocuklar için kum yapışmasını engelleyen koruma spreyi, bebek güneş losyonu, şampuanı, sabunu, ıslak mendili; yüz temizleme jeli, ayak-el-vücut kremleri, banyo aksesuarı, tırnak parlatma törpüsü, allık fırçası, ayak tırnak makası, makyaj süngeri, tıraş kolonyası, erkek kişisel bakım ürünleri, tıraş jeli ve köpüğü, kadın parfümleri (Calvin Klein, Cecile,Viva, Emotion, David Beckham, Yardley, Puccini gibi markalar satışta.) makyaj paleti, bacak fondöteni, pudra, allık, maskara, rimel, saç boyası-fırçası, saç şekillendiricileri gibi daha birçok ürüne bir tıkla ulaşabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız kategorilerdeki binlerce ürünü inceleyip sitemizde yer alan (indirimkuponum.net) indirim kodları sayesinde bu kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sadece Gratis'te olan markalardan bazıları şunlar: The Balm, Bee Beauty, Himalaya, Splat, Sleek, Wet n Wild, Henri, Yardley, Hask, Bionsen...

Özellikle The Balm; kendisine methiyeler düzülen bir marka, birçok kişinin vazgeçilmezidir.

gratis alışveriş

Demir Sabancı'nın girişimi olan Gratis Latincede ve birçok Avrupa dilinde "bedava, neredeyse bedava" anlamlarına gelir. Gerçekten de bu mağazanın ürünlerini yok pahasına alırsınız, adı gibi uygun bir mağazadır. Gratis'e giderken yolda sürekli sadece ihtiyacım olanı alıp çıkacağım, dersiniz fakat mağazada reyonlar arasında dolaşırken kendinizi engellemekten vazgeçersiniz. Yani ne yapsanız nafiledir çünkü orada fiyatların çok cazip olduğunu farkedersiniz. "Gelmişken almadan çıkmayayım." diye düşünürken bulursunuz kendinizi bu kez. Türkiye'de 500'den fazla mağazası bulunan Gratis'e girip "Şımart kendini." Kişisel bakım ürünlerinde hayatınızı rahatlatan ürün yelpazesine sahiptir.

Demir Sabancı, Gratis için şunu söylemişti zamanında: "İki ebeveynin çalıştığı ailelerde zaman; para kadar önemli. Bu nedenle ortalama 5 dakika yakınlıkta olmayı hedeflediğimiz için Gratislere, kolaylık ve yakınlık marketi dedik. Bu sözün doğruluğunu Türkiye'de 500'den fazla mağazasının bulunması kanıtlıyor.

Gratis mağazalarından edinebileceğiniz katalogları evinizde, yolda inceleyip daha sonra satın alacağınız ürünlere karar verebilirsiniz ve indirimkuponum.net aracılığıyla Gratis indirim kodu edinebilirsiniz. Böylelikle Gratis indirim kuponu ile alışverişiniz daha uygun olacaktır.

Gratis'i Twitter, Instagram, Facebook, YouTube'dan da takip edebilirsiniz. Güncel Gratis indirim kuponları için sitemize bakmanızı tavsiye ederiz.

Gratis Online mağazası için www.gratis.com

Yorum Yap