Alkaya Elektronik screenshot

Alkaya Elektronik İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Alkaya Elektronik indirim kodu ve Alkaya Elektronik indirim kuponu özel sayfasındasınız. Alkaya Elektronikİndirim kodu ve Alkaya Elektronik indirim kuponuna bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

http://www.alkayaelektronik.com/

rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 3.5/5 (Toplam: 2 Oy )
Loading..
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 3.5/5 (Toplam: 2 Oy )
Loading..

Aktif Kuponlar

Şu anda 1 aktif kupon var
%10

%10 Alkaya Eletronik indirim kodu

Alkayaelektronik.com mağazasından yapacağınız tüm alışverişlerinizde geçerli %10 Alkaya Eletronik indirim kodu sizleri bekliyor.... Devamı

Önceki İndirim Kodları

1 kupon var
%10

%10 Alkaya Elektronik Black Friday Kampanyası

Alkaya Elektronik online mağazasından Black Friday kampanyasına özel %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor.... Devamı

Alkaya Elektronik İndirim Kodu ve Marka Hakkında

Alkaya Elektronik 1982 yılında her türlü elektronik malzemeyi pazarlamak, tedarik ve dağıtımını yapmak amacıyla kurulmuş bir firmadır. Kısa süre içinde Türkiye ve Dünya'da lider konumdaki firmalarında desteğini alarak kaliteli malzemeyi en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlamıştır.

Alkaya Elektronik San. Tic. Ltd Şti. her geçen gün çalışma alanını genişleterek ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi ile genişlemeye devam etmektedir. Her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Şu anda 2158 metre kare alanda Lojistik deposu, Sakarya'da 3 şube, Düzce 1 ve İzmit'te 1 olmak üzere 5 şubesi bulunmaktadır.

Alkaya Elektronik kendi alanında lider olmuş firmaların bayiliğini 2009 tarihinden beri yapmaktadır. Bu şirketlerden Valx ve Alka Tech markası kendi ürettiği ürünleri müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Alkaya elektronik Lojistik deposundan Türkiye ve Yurt dışında faaliyet gösteren firmalara perakende, bayi internet müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca online alışveriş mağazasıyla tüm ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Alkaya Elektronik, Bilgisayar, Telefon, Oto Ses, Görüntü, Test, Ölçü cihazları, elektronik ürünler, tv. hırdavat, tamirat, akü, pil, adaptör, buton, konnektör. müzik sistemleri, güvenlik, alarm sistemleri ve teknolojik ürünler kategorileri ile geniş bir yelpazeye sahiptir.
İnternet alışverişinizin güvenliğini ön planda tutmaktadır. ürünleri %100 orijinal üründür. Ödeme işlemlerinizi yüksek güvenlik sistemleri ile gerçekleştirmenize kolay iade seçenekleri sunarak güvenli alışveriş yapmanızı sağlamaktadır.

Sitemizde Alkaya Elektronik'in en güncel kampanyalarına, indirim kuponu, indirim kodu, alışveriş kodlarına ulaşabilirsiniz. Bizi takip ederek tüm ürünlere en ekstra uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap