Aktif Pedal screenshot

Aktif Pedal İndirim Kodu ve İndirim Kuponu

Aktif Pedal indirim kodu ve Aktif Pedal indirim kuponu özel sayfasındasınız. Aktif Pedal kupon kodu ve Aktif Pedal hediye çekine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

https://www.aktifpedal.com/

rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 3/5 (Toplam: 2 Oy )
Loading..
rating_1rating_2rating_3rating_4rating_5
Kullanıcı Oyu: 3/5 (Toplam: 2 Oy )
Loading..

Aktif Kuponlar

Şu anda 1 aktif kupon var

Aktif Pedal Ücretsiz Kargo Kampanyası

Aktif Pedal online mağazasından yapacağınız 150 TL ve üzeri tüm harcamalarınız ücretsi kargo avantajıyla! Tüm Aktif Pedal indirim kodları... Devamı

Önceki İndirim Kodları

0 kupon var

Aktif Pedal İndirim Kuponu

Aktif Pedal bisiklet sektörünün önde gelen markalarından Specialized, Crank Brothers, Hydrapak gibi markalarının Türkiye distribütörlüğüne sahip bir firmadır. Bünyesinde bisiklet, giyim, kask, aksesuar donanım, ayakkabı, Trainer, taşıma ve saklama malzemeleri ve yedek parça bulunur.
Aktif Pedal online mağazasından yapmış olduğunuz alışverişleriniz orijinal kutu içinde standart aksesuarları ile birlikte tam olarak eksiksiz elinize ulaşır. Almış olduğunuz üründe sorun olması durumunda 7 gün içinde koşulsuz şartsız iade garantisi veriyor.

Aktif Pedal mağazalarında deneyimli servis ekibi ile Specialized ve Campagnolo konusunda her marka ve model bisikletinize servis hizmeti vermektedir. Ayrıca Beşiktaş'taki mağazalarında Shimano Servis merkezi hizmeti verilmektedir. Bir diğer hizmet te Retül Fit hizmetidir. Retül Fıt bisiklet fitinden daha fazlasını içermektedir. Size en uygun en uyumlu bisiklete ulaşmanızı sağlar. 3D hareket teknoloji kullanan Retül sistemi konforunuzu düşünür ve bunu en üst düzeye çıkarmanıza yardım eder. Kişisel Retül Fıt seansınızda eğitimli uzman kişiler tarafından vücudunuza en uygun bisikleti bulmanızı sağlayacaktır. Retül Fit uzmanı kişisel tüm ihtiyaçlarınızı gözeterek bisikletinizi sizin için kişileştirir.

Aktif Pedal Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. www.aktifpedal.com online e-ticaret sitesinin sahibidir. Yapacağınız tüm alışverişlerinizde kişisel bilgileriniz gizlilik politikası uyarınca son derece gizli tutulmaktadır.
Aktif Pedal indirim kuponu ile ürünlere ekstra indirimli sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Adres:
Adres : Ayazmadere Cad. No:26 34349 Gayrettepe Beşiktaş/İstanbul
Email Adresi: [email protected]

Telefon : 0 (530) 280 25 18 - 0 (212) 213 35 88
Fax : 0 (212) 213 35 98

Yorum Yap