Coupon Tag RSS

Teknosa indirim kuponu İndirim Kodları

Aktif Kuponlar

Şu anda 2 aktif kupon var

Teknosa 50 TL indirim Kampanyası

13 Şubat-11 Mart arası Teknosa.com’dan alışveriş yapanlara Turna.com’da geçerli Yurdışı uçuşlarında geçerli 50 TL, Yurt içi uçuşlarında 25 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Teknosa iPone 11 indirimi

Aldığın ürüne para veriyorsan son güne kadar garanti ve servis hizmetlerinden yararlanmak istersin, Türkiye’de en güvenilir ve garantili telefonların adresi Teknosa.com’da ekran çözünürlüğü ve kamera açısı noktalarında diğerlerinden ayrılan iPone 11 ile en güzel selfileri ve eşsiz doğa manzaralarını zahmetsice çekebileceksiniz. iPone 11 Türkiye en güvenilir olarak Teknosa.com’dan 7299 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Kaçırdığınız Fırsatlar

Şu anda 161 süresi biten kupon var

Teknosa Telefon İndirim %5

18-20 Şubat 2020 tarihleri arasında Android akıllı cep telefonlarından yapacağınız alışverişlerinizde %5 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Kaydol sonraki alışverişin için büyük indirimleri kaçırma

Teknosa Notebook İndirimi %5

Online mağazaya özel dünyaca ünlü Notebook ve tablet alışverişlerinizde sepette anında %5 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Teknosa Televizyon İndirim Kampanyası %10

Kampanya kapsamında teknoloji harikası televizyonlardan yapacağınız alışverişlerinizde %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Teknosa Sürpriz İndirimler Kampanyası

Sürpriz indirimler kampanyasına özel akıllı telefon, giyilebilir aksesuar, notebook, tablet ürünlerinde %5, televizyon, küçük ev aletleri, kişisel bakım, telekom aksesuarları ürünlerinde sepette ekstra %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Teknosa Turuncu İndirim Günleri Kampanyası

Turuncu İndirim Günlerine özel beyaz eşya, küçük ev aletleri, televizyon gibi seçili ürünlerden yapacağınız alışverişlerinizde cazip indirim fırsatları sizleri bekliyor.

%15 Teknosa Lenova İndirimi

Online mağazaya özel Lenova Notebook ürünlerinden yapacağınız alışverişlerinizde geçerli sepette ekstra %15’e varan29 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%5 Teknosa Telefon İndirimi

Cep telefonlarında cazip indirimler Teknosa’da. Android telefonlardan yapacağınız alışverişlerinizde web mağazaya özel sepette ekstra %5 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%12 Teknosa Fotoğraf Makinesi İndirimi

Web mağazaya özel fotoğraf makinesi ve kameralardan yapacağınız alışverişlerinizde %12 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%10 Teknosa Kampanyası

Online mağazaya özel seçili televizyon beyaz eşya, elektrikli el aletleri ve kişisel bakım ürünlerinden yapacağınız alışverişlerinizde sepette ekstra %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Teknosa 20. Yıl Kampanyası

Teknosa’da 20.yıla özel seçili telefon, tablet, bilgisayar, ütü, tıraş makinesi, elektrik süpürgesi, televizyon gibi 20 üründe birbirinden cazip indirim fırsatları sizleri bekliyor. Üstelik Axess ve ve Bonus’a özel 12 taksit imkanı sağlar.

Sayfa 1 - 171 2 3 17