Teknosa indirim kodu İndirim Kodları

Aktif Kuponlar

Şu anda 1 aktif kupon var

Teknosa 60 Ay Vade Fırsatı

YapıKredi alışveriş kredisi ile 60 aya kadar vade fırsatı Teknosa’da!

Kaçırdığınız Fırsatlar

Şu anda 205 süresi biten kupon var

Teknosa İndirim Kampanyası %30

Teknosa online mağazasından yapacağınız küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinden yapacağınız alışverişlerinizde sepette %30 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Kaydol sonraki alışverişin için %80'e varan indirimleri kaçırma!

Signup now and receive an email once I publish new content.

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Teknosa 50 TL indirim Kampanyası

13 Şubat-11 Mart arası Teknosa.com’dan alışveriş yapanlara Turna.com’da geçerli Yurdışı uçuşlarında geçerli 50 TL, Yurt içi uçuşlarında 25 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%10 Teknosa Isıtıcı indirimi

Soba ve ısıtıcılardan yapacağınız alışverişlerde geçerli sepette net %10 Teknosa indirim fırsatları başladı! Fakir, Sinbo, Dijitsu, Raks, Kumtel, Alf, Delonghi seçili ürünlerde geçerlidir. 100 TL ve üzerinde vereceğiniz siparişlerde kargo ücreti bedava.

Teknosa Turuncu indirim Günleri (3-6 Ocak)

Gelenekselleşen Teknosa turuncu indirimi 2020 Yeni yıl indirimi ilk kez -6 Ocak tarihleri arasında tüm kategorilerde %50’ye varan indirimler ile en uygun cep telefonu, laptop, notebook, macbook, beyaz eşya, küçük ev aletlerindegeçerli Teknosa Turuncu indirim günleri ile teknolojik eşyalarınızı yenileme zazmanı! Tüm Teknosa fırsatlarını görmek için kampanyayı ziyaret ediniz.

Teknosa iPone 11 indirimi

Aldığın ürüne para veriyorsan son güne kadar garanti ve servis hizmetlerinden yararlanmak istersin, Türkiye’de en güvenilir ve garantili telefonların adresi Teknosa.com’da ekran çözünürlüğü ve kamera açısı noktalarında diğerlerinden ayrılan iPone 11 ile en güzel selfileri ve eşsiz doğa manzaralarını zahmetsice çekebileceksiniz. iPone 11 Türkiye en güvenilir olarak Teknosa.com’dan 7299 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

200 TL Teknosa Yeni Yıl indirimi

Teknolojik hediyeler ile 2020 Yılbaşı hediyelerini alırken bütçenizi rahatlatacak fırsat Teknosa.com’da sizleri bekliyor. 28-31 Aralık tarihleri arasında yapacağınız 1000 TL harcamaya 100 TL, 2000 TL harcamaya 200 TL indirim mağazadan teslim alımlarda sizleri bekliyor.

 

Kampanya Koşulları:

15-31 Ocak 2020 tarihlerinde teknosa.com’da 1500TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilirsiniz.

Teknosa Harcadıkça Kazandıran Kampanya

20-31 Aralık tarihleri arasında yeni yıla özel harcadıkça kazandıran Teknosa indirim kampanyası başladı! Tüm Teknosa avantajlarını görmek için kampanyayı ziyaret ediniz.

Teknosa PS4 Oyun Konsollarında Kaçırılmayacak Fırsatlar

PS4 Oyun Konsollarında %22’ye varan indirimleri ile kaçırılmayacak indirim fırsatları Teknosa’da! Tüm avantajları görmek için kampanyayı ziyaret etmeyi unutmayın!

200 TL Teknosa İndirim Kampanyası

Kampanyaya özel akıllı telefon alışverişi yapan herkese akıllı saatlerde 200 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor.

 

Teknosa Samsung Cep Telefonu Hediye Kampanyası

Samsung QE55LS01RAUXTK The Serif 55” 127 Ekran 4K QLED TV alımlarında geçerli Samsung Galaxy A30S ve A307F akıllı cep telefonu Teknosa’dan hediye!

Teknosa 3 Al 2 Öde Kampanyası

Tüm Disney ürünlerinden vereceğiniz siparişlerde geçerli 3 Al 2 Öde Teknosa indirimleri başladı!

Teknosa KDV indirim Kampanyası

Teknosa’dan Notebook’lardan vereceğiniz siparişlerde geçerli %18 KDV tutarı kadar indirim!

Teknosa Tekno indirim Günleri Başladı

Web’e özel Beyaz eşya, Cep telefonu, bilgisayar, televizyon, küçük ev aletleri, fotoğraf makinesi ve daha birçok üründe %10’a varan Tekno indirim günleri başladı!