Coupon Tag RSS

CarrefourSA indirim kuponu İndirim Kodları

Aktif Kuponlar

Şu anda 4 aktif kupon var

30 TL CarrefourSA Chip Para Kampanyası

Axess ile farklı günlerde yapacağınız 3 kez 150 TL ve üzeri alışverişinize 30 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Tüm CarrefourSA indirim kampanyaları

20 TL Carrefoursa indirim Kodu

200 TL ve üzeri market harcamanıza 20 TL indirim sunar!Elektronik, beyaz eşya, küçük ev aletleri, altın, dijital kart, alışveriş poşeti, ramazan kolisinde geçerli değil.

Carrefoursa 1 Alana 1 bedava

Carrefoursa online mağazasından yapacağınız kırtasiye harcamalarınıza 1 alana 1 bedava! Tüm Carrefoursa indirim kampanyaları

Kaydol sonraki alışverişin için büyük indirimleri kaçırma

Carrefoursa %50 indirim kampanyası

Carrefoursa online mağazasından seçili küçük ev aletlerinden yapacağınız 2. ürün harcamalarınıza net %50 indirim fırsatı!

Kaçırdığınız Fırsatlar

Şu anda 40 süresi biten kupon var

50 TL Carrefour Bonus indirimi

Türkiye’nin en büyük online süpermarketi carrefoursa.com’dan 8-18 Ocak tarihleri arasında yapacağınız 300 TL ve üzeri harcamanızı GarantiPay ile ödeyin 50 TL Bonus indirimi kazanın!

 

 

Alışverişiniz sepetinizi www.carrefoursa.com’dan ya da CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz

%50 CarrefourSA indirim Kampanyası

CarrefourSA’dan vereceğiniz seçili ikinci ürün siparişlerinde net %50 indirim! Kampanyaya hadi ola ürünler; Söke un çeşitleri, Super Fresh Rulo Börek, Vernel 3 lt. çeşitleri, Burn Enerji içeceği, Fruko ve Yedigün seçili ürünlerde geçerlidir. Kısa süreliğine geçerli indirimleri görmek için kampanyayı ziyaret ediniz.

CarrefourSA 15 TL Yakıt Puan Hediye

CarrefourSA online marketten alışveriş yapmak her zaman kazandırmaya devam ediyor. Gıda ürünlerinden, elektroniğe, spor ürünlerine kadar binlerce çeşit bulunduran CarrefourSA’dan 150 TL ve üzerinde 31 Aralık tarihine kadar yapacağınız alışverişlerde Aytemiz istasyonlarında kullanabilecekleri 15 TL Yakıt Para Puan hediye!

%20 CarrefourSA Bebek Bezi indirimi

12-16 Aralık tarihleri arasında Prima bebek bezlerinden vereceğiniz siparişlerde geçerli %20 CarrefourSA indirim!

30 TL-100 TL CarrefourSA indirim Kodu

Sadece online mağazaya özel 200 TL ve üzeri harcamaya 30 TL, 500 TL ve üzeri harcamaya 100 TL indirim Kodu hediye! Kazanılan indirim kodları 2-31 Ocak tarihlerinde kullanılır.

%25 Carrefour İndirim Kampanyası

Kampanyaya özel demlik, bardak poşet çay çeşitlerinde %25 indirim fırsatı sağlar.

CarrefourSA Efsane Cuma Fırsatları

Bebek bezinden- yataklara, cep telefonundan-kozmetik ürünlere, marketten-gıdaya 20.yıl özel Efsane Cuma kampanyasında milyonlarca çeşit üründe %60’a varan indirim fırsatları sizleri bekliyor.

 

40 TL CarrefourSA indirim Kodu

15-20 kasım tarihleri arasında 250 TL ve üzeri vereceğiniz siparişlerde geçerli sepette ekstra 40 TL CarrefourSA indirim Kodu!

%25 CarrefourSA indirim Kampanyası

Tuvalet kağıdı ve temizleyici ürünlerde %25 CarrefourSA indirimi!

50 TL CarrefourSA indirim Kampanyası

GarantiPay ile 300 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde geçerli anında 50 TL CarrefourSA indirimi!

Sayfa 1 - 41 2 3 4