Coupon Tag RSS

Arçelik indirim günleri İndirim Kodları

Aktif Kuponlar

Şu anda 1 aktif kupon var

Arçelik Festival Günleri Kampanyası %50

Festival Günlerine özel beyaz eşya, televizyon, ankastre ürünler, klima ve küçük ev aletlerinde sepette 300 TL indirim fırsatı, küçük ev aletleri alana 2. %50 indirimli

Kaçırdığınız Fırsatlar

Şu anda 6 süresi biten kupon var

600 TL Arçelik İndirim Kampanyası

Kışın çamaşır kurutmanın zorluğunu yaşayanlara büyük kolaylık sağlayan tüm kurutma makineleri yeni yıla özel harika indirimlerle karşınızda.  1-31 Ocak tarihleri arasında yapacağınız tüm kurutma makinesi alışverişlerinizde 600 TL’ye varan  indirim fırsatı Arçelik’te sizleri bekliyor.

350 TL Arçelik İndirim Kampanyası

Teknoloji lideri Arçelik’ten tüm ankastre setlerden yapacağınız alışverişleriniz de ankastre bulaşık makine alışverişlerinizde sepette 350 TL değerinde indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 1-31 Ocak tarihleri arasından yapacağınız alışverişlerinizde geçerlidir.

Kaydol sonraki alışverişin için büyük indirimleri kaçırma

Arçelik Yeni Yılın İlk Hediyesi

31 Ocak tarihine kadar Arçelik mağazalarında geçerli tezgah altı buzdolabı ve bulaşık makinelerinden yapacağınız alışverişlerinizde seçili televizyon hediye!

600 TL Arçelik Yılbaşı Kampanyası

Yılbaşına özel kurutma makinelerinde 600 TL’ye varan indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%40 Arçelik Küçük Ev Aletleri İndirim Kampanyası

Küçük ev aletlerinde ve elektrik süpürgelerinden yapacağınız alışverişlerinize %40 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Tüm Arçelik indirim kampanyaları

500 TL Arçelik indirim Kuponu

Kış hazırlıkları Arçelik’te başladı. Kombi arayanlara 500 TL’ye varan Arçelik indirimi sizleri bekliyor.

Kampanya Koşulları:

ndirimden faydalanmak için tüketicinin Arçelik kombi satış noktasından aldığı ERP uyumlu yoğuşmalı kombinin garanti başlatma işlemini Arçelik Yetkili Servislerinden yaptırmış olması gerekmektedir. Garanti başlatma işleminden sonra, tüketici 4440888 no’lu Arçelik Çağrı Merkezi’ni arayarak, kendisine özel tanımlanan indirim kodunu alabilecektir. Tüketici, kendisine özel tanımlanan indirim kodu ile kampanyaya dahil olan Arçelik Yetkili Satıcılarından yapacağı alışverişlerde 500 TL’ye varan indirim alabilecektir. İndirim tutarı 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL, 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde 300 TL, 4.000 TL ve üzeri alışverişlerde 400 TL, 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde 500 TL olarak uygulanacaktır. Kampanya, sadece Arçelik markalı seçili ürünlerde geçerli olup, küçük ev aletleri ve su artıma ürün grupları kampanya kapsamı dışındadır. İndirim kodu tek bir üründe ve bir defaya mahsus kullanılabilir. Kampanya, başka kampanyalarla birleştirilemez.