Kitap okumak Yaşamaktır!

0 Comments
kitap indirimleri

Çoğu insanın hayat koşuşturmacası içinde iş,ev,çocuk ,anne-baba bu kadar sorumluluk ve işin arasında kitap okumaya zamanıp yok diyenlerin yanı sıra bu tezi çürüten tam tersi bu düşüncenin tesine yatmadan önce uymak için, trende-otobüste yol bitsin diye ve tatilde zamanın akışına kapılma isteyenlerin elinden düşüremediği hayatı tüm çıplaklığı ile anlatan tek dosttumuzdur kitaplar. yalansız, katışıksız abartısız sadece doğruyu sunan bir anne şefkatidir bazen.

Kaydol sonraki alışverişin için %80'e varan indirimleri kaçırma!

Signup now and receive an email once I publish new content.

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Senin kitabının diğerlerinden daha önemli olamasını sağlayan sey; Ona ayırdığın vakittir.

Hayattaki doğrularda yanlışlar yani alınması gereken derslerin adıdır kitap. Beni ise en çok imrendiren balık istifi gibi tıklım tıklım dolu olmasına rağmen bir elinde kitap diğer eliyle tutunmaya çalışaninsanlardır.Eğer okumak ise mesele  kitap okumak için ne zaman ne mekan marketmez ama ben en çok tatilde düşürmem elimden kitabı. Şehrin karmaşasından sizi alıp kendi ekseninde döndürecek kitapları  alırken dikkat edilmesi gerekenlerden konulardan birisi Kitapları nereden aldığınız.

Bu tür mağazalarıdan biri D&R  mağazası. Mağaza yerli yabancı Çocuk kitaplarından dünya klasiklerine kadar Romanlar, masallar, polisiye, günlük bir çok çeşit ve seçenek yelpazesi içinde barındıran mağazada özellikle Çok Satan Kitaplar kampanyaları ile %50’ye varan D&R  indirim kodu ve fırsatları yakalayabilir. Belirli miktardan sonra ki alışverişleriniz için D&R  Hediye Çeki fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Özellikle online mağzasında ise ödeme sırasında kullanbileceğiz D&R indirim kuponu ile alışverişinizle orantılı sepetim sayfasında kupon kodu kısmına girmeyi unutmamanızı tavsiye diyoruz.

Diğer bir mağazamız Babil  sadece online alışverişte aynı hizmeti sunmakta ve kullanıcılarının %100 güvenini kazanmış durumda. Babil indirim kodu ve kampanyalar için Babil.com için ayrılmış özel sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bir diğer mağazamız N&T tıpki D&R gibi hem online hemde parakende sektöründe satışlarına devam ediyor. En bilinen kitap firmalardından biri olan N&T kitap alırken aklınızda bulundurmanız gereken bir adres. N&T indirim kodu ve kampanyalar için mağaza özel sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bir diğer Firmamız İdefix’de yine en iyi kitap sitelerinin arasında bulunmakta. idefix indirim kodu ve kampanyaları için özel hazırlanmış web sitemize göz atmayı ihmal etmeyin.Kitap aslında en güzel hediye seçeneğidir. Çocuklardan-yaşlılara tüm yaş gruplarına hitap edebilecek ve Büyük geldi,küçük geldi,uydu uymadı,severmi, sevmez mi derdi yok herkez sever kitabı. Kitap seçeneklerini artıran Online mağazalar arasında İdefix, Babil N&T gibi mağazalardan da online kitap siparişi verebilirsinz hatta Türkiyenin heryerine ücretsiz kargo fırsatları ile…”

Sponsored Ads