Genç Gösteren Makyaj Tavsiyeleri

Bazen doğru bir makyaj ile mucizeler yaratmak mümkün olurken, Bazen yapacağımız 1-2 hata herşeyi berbat edebiliyor. Makyaj sayesinde olduğundan genç ve daha güzel görünmek mümkün. Bunun için makyaj uzmanı olmanıza gerek yok. Size vereceğimiz bikaç tavsiye ile çok genç kalmanızı sağlayacak yöntemleri ve makyaj alışverişlerinizde hesaplı alışverişin anahtarını öğreneceksiniz. Anahtar demişken bahsettiğimiz indirimler için siz gerekli olan indirim kodu ve indirim kuponu ile daha hesaplı alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kaydol sonraki alışverişin için %80'e varan indirimleri kaçırma!

Signup now and receive an email once I publish new content.

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

1-Göz Kalemleri

Göz kalemlerini uygularken oldukça dikkatli olmalıyız. Gözlerimizin etrafında kırışıklar varsa renkli canlı renkleri alt kirpiklere uygulamaktan kaçının.Çünkü buraya vereceğiniz çekici renkler tüm dikkatleri buraya çekecektir!

Göz kalemi indirimleri için The Body Shop indirim kodu

 

2-Fondötenler

Fondöten alışverişlerinizde dikkat etmeniz gereken lifting özelliğin olması. Yeni çıkan Fondötenlerde bu özellliği sıklıkça görür olduk. Bu özellik sarkıklıkları azaltıp yüzü sıkılaştırıyor. Buda sarkık görünümün önüne geçip daha genç bir güz görünümü veriyor.

Fondöten alışveriş indirimleriniz için Mac Kozmetik indirim kodu

3-Allıklar

 

Öncelikle allığı nerelere uygulayacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Aynanın karşısında gülümseyin, aynada gördüğünüz yüzünüzde öne çıkan kısımlar allık süreceğiniz yerler olacaktır. Renk olarak Pembe ve kayısı tonları sizi daha genç gösterecektir.

Allık alışverişleriniz için Cosmetica indirim kodu

4- Far ve Renkler

Far kullanımında canlı renklerden uzak durup açık renkleri tercih edebilirsiniz. Sütlü kahve renkleri veya Vanilya ilk tercihleriniz arasında olabilir.

Far alışveriş indirimleri için Love My Body indirim kodu

5-Kaşlar

Kaşlarımız herzaman ön planda ve genç görünmek için öncelikle dikkatleri buraya toplamalısınız.  Bunu yamka için kaş kalemlerinden faydalanın. Kaşlarınızı kalemle boyayın sonra pamuklu bir çubukla fazla boyayı alın.

Kaş kalemi alışverişleriniz için Clinique indirim kodu

 

 

Sponsored Ads

Yorum Yap