Kliksa Teknosa’nın Outleti oluyor

0 Comments
teknosa indirim kodu

Büyük devler birleşiyor ve alışveriş için kalite daha da büyüyor! Kliksa Outlet

Kaydol sonraki alışverişin için %80'e varan indirimleri kaçırma!

Signup now and receive an email once I publish new content.

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Kısa bir sürede e-ticaret sektörüne giren Kliksa A.Ş. yaptığı çalışmalar sayesinde büyümeye doğru gitmiştir. Başarısının başında olan ve daha büyük işler yapmayı hedefleyen Kliksa A.Ş. büyük bir karar almıştır. Yaptığı yatırımların kendi bünyesinde yeterli geri dönüşü olmadığını düşünen Kliksa A.Ş. bu adımı atmaya karar vermiştir.

Bilişim,ev, ofis teknolojisinde ayrıca çok çeşitli ürün yelpazesinde kendisini geliştiren Sabancı Holding’e bağlı olan Kliksa A.Ş. artık Teknosa’nın outlet grubunda yer alacağını bildirdi.Kliksa A.Ş. fazlaca ürün kapasitesiyle (elektronik araçlar,ev gereçleri için beyaz eşya ve küçük ev aletleri,bebek için tüm ihtiyaçları,kişisel bakım ürünleri,spor malzemeleri , süpermarket ..) kaliteli hizmet vererek müşterilerine her zaman güvenli alışverişi sağlamıştır. Aynı şekilde Teknosa grubu da yaptığı işlerle markasını üst sıralara taşımıştır. Teknosa’nın outlet grubunda yer alan Kliksa A.Ş. müşterilerine alacağı ürünlerde uygun fırsatlar yaratmaya devam edecektir. Bundan böyle Kliksa Outlet olarak devam edecektir. 

Kliksa A.Ş. ; ticarette kısa sürede dönemin en iyileri arasına girmeyi başarmıştır. Bu başarısını da Teknosa ile  beraber daha da büyütmeyi hedeflemiştir. Birçok alanda başarısını gösteren Kliksa A.Ş. daha geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır.

Kliksa Outlet

Bu bağlamda disipliner şekilde çalışan iki büyük ismin beraber çalışması ve güç birliği oluşturması gelecekteki kalitelerinin seviyelerini artırıcı ve büyümeye giden bir etki gösterecektir.  Teknolojide marka yapmış devlerin birleşmesiyle verimli alışveriş ve kaliteli hizmet tecrübesi devam edecektir.

 

Sponsored Ads