Teknosa indirim fırsatı İndirim Kodları

Aktif Kuponlar

Şu anda 0 aktif kupon var

Üzgünüz, kupon bulunamadı

Kaçırdığınız Fırsatlar

Şu anda 46 süresi biten kupon var

Teknosa Bonus Kampanyası 100 TL

Teknosa online mağazasından BonusFlaş’a özel 1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde sepette 100 TL değerinde Bonus kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Teknosa İndirim Kampanyası %30

Teknosa online mağazasından yapacağınız küçük ev aletleri ve kişisel bakım ürünlerinden yapacağınız alışverişlerinizde sepette %30 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Teknosa Axess İndirim Kampanyası 100 TL

Kampanyaya özel 27 Mart- 2 Nisan 2020  tarihleri arasında Axess kartlarınız ile Teknosa.com.tr’den yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 100 TL indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Kaydol sonraki alışverişin için büyük indirimleri kaçırma

 
 

Teknosa Axess İndirim Kampanyası 100 TL

Teknosa online mağazasından Axess ile tek seferde yapacağınız 1500 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlerinizde 100 TL değerinde indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Teknosa Depoları Boşaltıyoruz İndirimi %50

Teknosa yepyepi bir kampanya ile karşınızda. 13-19 Mart 2020 tarihleri arasında, seçili telefon, monitör, tost makinesi, tablet, akıllı saat, ütü ve drone ürünlerinde Depoları boşaltıyoruz indirimine özel %50’ye varan kaçırılmayacak indirimler sizleri bekliyor.

Teknosa Brita Su Arıtma Cihazlarında İndirim %10

Türkiye’nin elektronik marketi Teknosa, Brita sürahi ve su arıtma cihazlarından yapacağınız alışverişlerinizde %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Teknosa Hava Temizleyicilerde %10 İndirim

Türkiye’nin teknoloji mağazası Teknosa, yepyeni bir kampanya ile karşınızda. Kampanyaya özel havanız daima temiz kalsın diye hava temizleyicilerde ve nemlendiricilerde sepette %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Teknosa Turuncu İndirim Günleri

Tupturuncu İndirim Günleri kampanyasına özel cep telefonu, elektrik süpürgesi, notebook, saç düzleştirici, ütü, televizyon gibi bir çok üründen yapacağınız alışverişlerinizde cazip indirim fırsatları sizleri bekliyor.

Teknosa Notebook İndirimi %5

Online mağazaya özel dünyaca ünlü Notebook ve tablet alışverişlerinizde sepette anında %5 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%15 Teknosa Lenova İndirimi

Online mağazaya özel Lenova Notebook ürünlerinden yapacağınız alışverişlerinizde geçerli sepette ekstra %15’e varan29 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%5 Teknosa Telefon İndirimi

Cep telefonlarında cazip indirimler Teknosa’da. Android telefonlardan yapacağınız alışverişlerinizde web mağazaya özel sepette ekstra %5 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%12 Teknosa Fotoğraf Makinesi İndirimi

Web mağazaya özel fotoğraf makinesi ve kameralardan yapacağınız alışverişlerinizde %12 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%10 Teknosa Kampanyası

Online mağazaya özel seçili televizyon beyaz eşya, elektrikli el aletleri ve kişisel bakım ürünlerinden yapacağınız alışverişlerinizde sepette ekstra %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor.