Gittigidiyor indirim günleri İndirim Kodları

Aktif Kuponlar

Şu anda 2 aktif kupon var

200 TL GittiGidiyor İndirim Kampanyası

Seçili cep telefonu ve aksesuar ürünlerinden yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişlerinize %4 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanyadan kazanılacak maksimum indirim tutarı herkese 150 TL, kazananlar kulübü üyelerine ise 200 TL olacaktır.

%8-%10 GittiGidiyor Ev Dekorasyon Ürünleri indirimi

Evinizin ihtiyacı olan yorgan, yastık, abajur, lambader, avize, minder, kırlent, perde, halı ardığın Ev Dekorasyon Ürünlerinde 300 TL üzeri herkese %8, Kazananlar Kulübü üyelerine ise %10 GittiGidiyor indirimi ve ücretsiz kargo fırsatı sizleri bekliyor.

Kaçırdığınız Fırsatlar

Şu anda 34 süresi biten kupon var

Kaydol sonraki alışverişin için %80'e varan indirimleri kaçırma!

Signup now and receive an email once I publish new content.

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Gittigidiyor Ramazan İndirimleri

Gittigidiyor online mağazasından mutlu Ramazan kampanyası kapsamında mutfak ürünlerinden ev tekstiline, küçük ev aletlerinden süpermarket indirimlerine kadar onlarca üründe kaçırılmayacak indirim fırsatları sizleri bekliyor.

GittiGidiyor Ekstra İndirim Günleri Kampanyası- (1-2-3 Nisan)

GittiGidiyor  Evde Kal kampanyasına özel ekstra indirim günleri başladı. Kampanyaya özel aradığınız tüm ürünlere ekstra %60’a varan indirim fırsatları ile sahip olma fırsatınız sizleri bekliyor.

GittiGidiyor Media Markt İndirim Kampanyası %5-%6

20-26 Mart tarihleri arasında Media Markt mağazasından yapacağınız cep telefonu hariç 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde herkese %5, Kazananlar Kulübü üyelerine ise %6 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanyadan kazanılacak maksimum indirim tutarı tüm kullanıcılara 200 TL, Kazananlar Kulübü üyelerine ise 240 TL indirim sağlar.

Cep telefonu ürünlerinde ise 150 TL ve üzerine %4 indirim, Kazananlar Kulübü üyelerine ise %5 indirim kazanma fırsatı. Kampanyadan kazanılacak maksimun indirim tutarı herkese 160 TL, Kazananlar Kulübü üyelerine ise 200 TL’dir.

GittiGidiyor Süpermarket İndirim %8-%10

Süpermarket indirimine özel, kozmetik, kişisel bakım, anne-bebek ve süpermarket ürünlerinden yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde herkese %8 indirim, Kazananlar Kulübü üyelerine ise %10 indirim fırsatı sağlar. Kampanyadan kazanılacak maksimum indirim tutarı herkesi 100 TL, kazananlar kulübü üyelerine ise 150 TL olacaktır.

GittiGidiyor 5 Mart Ekstra İndirim Günü Kampanyası

Gittigidiyor online mağazasından 5 Mart 2020 ekstra indirim gününe özel.

Mutfak gereçlerinde 300 TL ve üzeri alışverişlerinize %8,

Cep telefonu alışverişlerinizde 1500 TL ve üzerine %4,

Giyilebilir teknoloji ve cep telefonu aksesuarlarında 250 TL ve üzerine %6,

Bilgisayar ve tabletlerde 1000 TL ve üzerine %5,

Tv, ses, oyun, görüntü ve konsol ürünlerinde 1000 TL ve üzerine %4,

Beyaz eşya, ısınma ve soğutma ürünlerinde 1000 TL ve üzerine %5,

Elektrikli ev ve mutfak aletlerinde 500 TL ve üzerine %5,

Ev yaşam ürünlerinde 300 TL ve üzerine %8,

Yapı market ürünlerinde 300 TL ve üzerine %8,

Otomobil ve motosiklet kategorisinde 500 TL ve üzerin %7,

Süpermarket kategorisinde tüm indirimlere ek 250 TL ve üzerine %8

Evcil hayvan kategorisinde 250 TL ve üzerine tüm indirimlere ek 250 TL ve üzerine %8

Anne bebek  kategorisinde  250 TL ve üzerine %8,

Spor outdor kategorisinde 250 TL ve üzerine %10,

Takı saat kategorisinde tüm ürünlerde %10

Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde 250 TL ve üzerine %8

Giyim aksesuar ürünlerinde 200 TL ve üzerine %10

Ofis, kırtasiye, müzik kategorisinde 300 TL ve üzerine %6

Kitap ve dergi kategorisinde tüm indirimlere ek sepette ekstra %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

GittiGidiyor Kazananlar Günü İndirimleri

3 Mart Kazananlar Kulübüne özel, cep telefonu ve aksesuar ürünleri, mobilya ve aksesuar ürünleri, tüm beyaz eşya, ısıtma ve soğutma ürünleri, tüm ev dekorasyon ürünleri, tüm anne, bebek ve oyuncak ürünleri, tüm kitap, kırtasiye ve ofis ürünleri, tüm giyim ve aksesuar ürünleri, tüm elektrikli ev ve mutfak aletleri, tüm spor ve outdoor ürünleri, tüm otomobil ve motosiklet aksesuarları, tüm bilgisayar ve tabletler, tüm süpermarket, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde %70’e varan kazananlar günü indirimi sizleri bekliyor.

GittiGidiyor Süper Hafta Sonu indirimi %60

Elektronikten-Kozmetiğe tüm seçkin markaların tüm ürünlerinde en iyi fiyatın adresi GittiGidiyor.com’da Süper Hafta sonu kampanyasına özel tüm kategorilerde %60’a varan indirimler sizleri bekliyor.

GittiGidiyor Cep Telefonu Kampanyası 200 TL

Bugüne özel seçili cep telefonu ve aksesuarlarından yapacağınız 1500 TL ve üzeri alışverişlerinizde %4 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Kampanyadan kazanılacak maksimum indirim tutarı herkese 150 TL, Kazananlar Kulübü üyelerine özel ise 200 TL indirim kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

GittiGidiyor 200 TL’ye varan Cep Telefonu indirimi

Türkiye’nin teknoloji mağazası GittiGidiyor.com’da bugüne özel mobil’de geçerli seçili cep telefonu markalarında 500 TL üzeri harcamanıza %5 indirim ile herkese 150 TL, Kazananlar Kulübü üyelerine ise 200 TL’ye varan indirim fırsatı sizleri bekliyor.

75 TL GittiGidiyor MaxiPuan Kampanyası

1-15 Ocak tarihleri arasında Maximum kartınızla tek seferde yapacağınız peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri alışverişlerinize 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlerinize ise 75 TL değerinde MaxiPuan kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Gittigidiyor Cadde Markaları

Puma, Ray Ban, Up Watch, Zeyland, Adore Mobilya, Altıncı Cadde, Arnica, Ay-Yıldız, Bernardo, Chicco, Chance, Chakra, Dekorazon, Dogo, Daikin, Digi, Efor, Enplus, ebebek, elit oyuncak gibi sürekli güncellenen bir çok mağazada Gittigidiyor Cadde Markalarının özel kampanyaları ile dev indirimler sizleri bekliyor.

Tüm Gittigidiyor indirim kampanyaları

%5-%6 Gittigidiyor İndirim Kampanyası

Media Markt mağazasından yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinize herkese %5, Kazananlar Kulübü üyelerine ise %6 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%70 Gitigidiyor İndirim Kampanyası

Dünya markası saatlerde %70’e varan indirimleri kaçırma!

Tüm Gittigidiyor indirim kampanyaları