flo indirim çeki İndirim Kodları

Aktif Kuponlar

Şu anda 2 aktif kupon var

Flo İndirim Kuponu 40 TL

Kadın, erkek, çocuk her yaştan insanın ihtiyaçlarına karşılık gelen ayakkabı, çanta ve spor giyim ürünlerini bulabileceğiniz Flo’da yepyeni bir kampanya sizleri bekliyor. 250 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde sepette 40 TL indirim sunan kupon kodu.

Flo 25 TL indirim Kodu (Tüm Butiklerde Geçerli)

150 TL ve üzeri harcamanıza 25 TL indirim kodu tüm butiklerde geçerlidir.

Kaçırdığınız Fırsatlar

Şu anda 140 süresi biten kupon var
%40

Flo Evde Kal Tıkla Al Kampanyası %40

Flo online mağazasından yapacağınız tüm ürünlerde evde kal tıkla al kampanyasına özel spor ayakkabı, ev ayakkabısı, en trend ayakkabılar sepette %40 indirim fırsatları sizleri bekliyor.

Kaydol sonraki alışverişin için büyük indirimleri kaçırma

 
 
%40

Flo Trend İlkbahar Kampanyası %40

Türkiye’nin her yaştan kadın, erkek, çocuk ayakkabılarını bulabileceği Flo yepyeni bir kampanya ile karşınızda! Online mağazada geçerli yapacağınız alışverişlerinizde %40 trend İlkbahar fırsatı sizleri bekliyor.

%60

Flo Tek Bedende Son Şans Kampanyası %60

Türkiye’nin ayakkabı, çanta mağazası Flo online mağazasında tek kalan bedenlerde son şans kampanyasına özel sepette %60’a varan indirim fırsatları sizleri bekliyor.

%10

Flo Sneaker Festivali %10

Kadın, erkek, çocuk ayakkabı ve spor giyim ve aksesuar ürünlerini bulacağınız Flo yepyeni bir kampanya ile karşınızıda. Dünyaca ünlü markalar Nike, Adidas, Puma, Lumberjack, U.s Polo Assn, Kinetix, Butigo gibi markaların Sneaker ürünlerinden yapacağınız alışverişlerinizde %10 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Flo İndirim Kuponu 20 TL

Kadın, erkek, çocuk her yaştan insanın ihtiyaçlarına karşılık gelen ayakkabı, çanta ve spor giyim ürünlerini bulabileceğiniz Flo’da yepyeni bir kampanya sizleri bekliyor. 180 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde sepette 20 TL indirim sunan kupon kodu.

Flo İndirim Kuponu 35 TL

Kadın, erkek çocuk ayakkabı, giyim, aksesuar ve spor modellerinde kampanya kapsamında indirimsiz ürünlerden yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde anında 35 TL değerinde indirim sunan kupon kodu sizleri bekliyor.

%50

Flo Büyük Kış İndirim Kampanyası %50

Şık bir kıyafetin tamamlayıcı ürünü olan ayakkabı ürünleri kıyafetinizi tamamlayacaktır. Bunun için Flo’da her yaşa, her tarza uygun ayakkabılarda büyük kış indirimi kapsamında tüm indirimlere ek sepette ekstra %50’ye varan kaçırılmayacak indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%40

Flo Büyük Kış İndirimi %40

Dünyaca ünlü markaların kadın, erkek, çocuk ayakkabı, bot, çizme, spor ayakkabı gibi ürünlerinden yapacağınız alışverişlerinizde tüm indirimlere ek sepette ekstra %40’a varan büyük kış  indirimi  sizleri bekliyor.

%50

%50 Flo Turuncu İndirim Günleri

Kıyafetinizi tamamlayan olmazsa olmaz tüm ayakkabı modelleri Flo’ta sizleri bekliyor.Turuncu indirim günleri kampanyasına özel kadın, erkek ve çocuk bot, çizme, spor ayakkabı, günlük ayakkabı, kar botlarında seçili ürünlerden yapacağınız alışverişlerinizde geçerli %50’ye varan cazip indirim fırsatları sizleri bekliyor.

Flo İndirim Kuponu 40 TL (Bize Özel)

Flo.com.tr’den yapacağınız harcamalar için aradığın Flo indirim kodu burada! En yüksek oranda Flo indirim kuponunu hemen kullanmak için kupon kodunu göster butonuna tıklamanız yeterli! Flo.com.tr’den vereceğiniz 225 TL ve üzeri siparişlerinize sepette 40 TL indirim sunan flo kupon kodu.

%25

%25 Flo En Uzun Gece İndirim Kampanyası

En Uzun Geceye özel sepette %25 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

%50

%50 Flo İndirim Kampanyası

Global markalardan yapacağınız alışverişlerinize %50’ye varan indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Flo Ucuz Öğretmenler Günü Fırsatları

Öğretmenler günü haftasına özel en ucuz hediye fırsatları Flo’da satışta!